Bazı insanlar Batılıları neden iyi görür?

Arkadaşlar bazı insanlar neden Batılıları iyi görür iyi insanlar olarak görür halbuki batılılar ve batılı yaşam tarzı kan ve gözyaşıdan bizlere ne getirmiştir bide onlar Müslümanları sevmiyorlar ben bazen diyorum iyiki ben yurtdışında yaşamıyorum orada Müslümanım diyorum ama bana 10 tane laf söylüyorlar ne anladık o işten sizce bazı insanlar batılıları neden iyi görür Müslümanları hor görür?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Onlarda Müslüman : İşid falan demek ondan yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tabiki bizden iyiler saygı onlarda, akıl onlarda, fizik onlarda, para onlarda allah onlara bize davrandığı gibi cimri davranmamış :)

0|0
    0|0
    • 2ay

@sezar11 Ama batılıların çoğusu İslam düşmanı bunlara ne demeli tamam içlerinde Hristiyan olup hoşgörülü insan da var biz nasıl gayrimüslimlere hoşgörüyle davranıyorsak onlarda da iyi insan var yok değil ama şuda bir gerçek batılıların çoğusu Müslümanları sevmez doğruya doğru yanlışa yanlış sonuçta düşmanlıkları var :)

• 2ay

katılmıyorum sana.. sen hiç yurt dışına gittin mi? benim gitme imkanım oldu ve edindiğim izlenim bize burda çoğu şeyi kader diye yutturuyorlar ve malesef bizde safız biraz...

• 2ay

@sezar11 tamam orada iyi insanlar da var yok değil ama sonuçta yabancı düşmanlığı yok değil sonuçta Doğu ve Güneydoğu'yu birazda bunlar karıştırıyor çünkü oralarda Alman ajanları Rus ajanları yok değil sonuçta bize düşmanlar tamam yurtdışına gitmedim ama oralarda İslamofobi kol gezmiyor değil IŞID ortaya çıktıktan sonra yabancı düşmanlığı daha da körüklendi haçlı seferleri niçin oldu sence?

Yükleniyor...