Fake hesap olayları?

37 yaşında 2 çocuk babası bir adamım. Genç arkadaşların soruları ilgimi çekti ve cevap yazabilmek adına ve birazda kendimi o yaslarda hissettirdiği için üye oldum. Orjinal kimliğimle üye olduğumda değişik yorumlara maruz kaldım ve şimdi fake bir hesapla daha çok sohbetlere girebiliyorum.

Sorum şu :

• Dayı senin burda işin ne git kahvede arkadaşlarınla okey oyna
    61% (20)42% (8)54% (28)Oy Ver
  • Bence senin varlığın buraya renk katar kalmalısın
    39% (13)58% (11)46% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Eşiniz biliyor mu bu hesabınızı

0|1
    0|0
    • 2ay

Fake olanı kimse bilmiyor. Söylemelimiyim. Neden.

• 2ay

Evet bence de çok fake hesap var. Ben alışkın değilim garip gelmişti, şimdi biraz kabullendim. Yorumların için teşekkürler.

• 2ay

Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Gençler beğenmedikleri yorumları yapan kişileri eleştirirken yaş meselesini aşağılama unsuru gibi kullanıyor, sanırım bundan rahatsız oldun. Yaş gelip geçici bir şey, takılmamak lazım. Ömür yettiği sürece herkes bu yaşlara gelecek. Genç veya yaşlı olmak insanın kazandığı, başardığı, hak ettiği şeyler değil ki övünülsün. İşte bunu kavramak gerekir.

0|1
    0|0
    • 2ay

Evet o da var diğer yönden kendilerine denk gördüklerinde daha samimi konuşuyorlar. Büyük yaşta olunca daha dikkatli konuşma gereği duyanlar da var. Samimi olmuyor yani ya negatif7yada çok pozitif durumlar var yani.

• otuz yedi yaşında iki çocuk babası bir abi
    genç arkadaşların ilgini çeken soruları
    cinsellik etiketli olanlar değilse
    e eşin abla da biliyorsa
    burada kalman için sorun yok
    diğer türlü sorun olabilir
    o iki çocuk üzülmesin boşu boşuna

0|1
    0|0
    • 2ay

Ha birde o var eş durumları. Biz zaten eşimle forum da tanıştık evlendik. hala o da yazar forumlarda. Sorun olmaz sanmam.

• Bence hiç bir mahsuru yok.. aksine akıl akıldan üstündür.. hayat tecrübesiyle renk katabilirsin. Ama maalesef şimdiki gençler saygısız ve terbiyesiz :-) konuşmasını dahi beceremiyor bir çoğu. Bunlara dayanabilirsen kal bence

0|2
    0|0
    • 2ay

Onlar o hali daha bir cezbediyor beni. kendimi daha kültürlü daha bilgili hissediyorum.

• Yaşından dolayı degil BABA olduğun için bu sayfada isin yok
    Git EVLATLARİNLA sohbet et

0|1
    0|0
    • 2ay

Oradan herhangi bir taviz vermem şükür. Yine de tavsiyeniz için teşekkürler.

• Gitttt

0|1
    0|0
  • Bence yuzde doksan fake

0|1
    0|0
    • 2ay

Hahaaaa süper

• 2ay

Ciddiyim bugun 25 yasinda ama lise son sinif ogrencisi ile karsilastim sitede. Kizlarin yarisindan cogu fake.

Erkekler Ne Diyor 8

• 37 yaş yaşlı değil ki. Burada olmalısın. Mehcab var 60 yaşında. Herkes yorumlarını beğeniyor.

0|1
    0|0
  • sana gitmez reis kendi ağzınla söylüyorsun 2 çocuk babasıyım diye işinle gücünle uğraş eşinle çocuklarınla aktivite yap. burası yuva yıkar mk :D

1|1
    0|1
    • 2ay

Yok beee kendimden o yönde hiç şüphem yok. Düzenli bir hayatım var biraz renk katmak olsun benimki.

• Dayı okeye 4üncü aranıyomuş

0|1
    0|0
  • Kisi ne ise "o" olmali.. Her yasin guzelligi var

0|1
    0|0
  • B 😄😊😊

0|1
    0|0
  • Onlar kimki takıyorsun

0|1
    0|0