Lgbti Hakları Adına Bir Şeyler Yapmak İstiyorum Artık?

Bir gey olarak Lgbti haklari adına bir şeyler yapmak istiyorum artık. Aktivist olmak istiyorum. Kaos GL'ye mi üye olsam acaba? Tavsiye eder misiniz? Birilerinin cesur olmasi lazim. Gerekirse sokak ortasında erkek erkeğe öpüşme eyleminde bile bulunabilirim farkındalık yaratmak için.

Güncellemeler:
2ay Tabi önce bunu yapabilecek cesarette bir partner bulmam gerek.
2ay Bulurum ama sanırım.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sonra linç edildik derler. Ben anne adayıyım ve böyle rezilliğin sokak ortalarında rahat bir şekilde gerçekleştirilmesini asla istemem. Çocuklarımın bu saçmalığı görmesini bilmesini istemem. Doğuştan bu durumda olanlara ve tedavi görenlere lafım yok. Ama bu aralar popüler mi olmuş bilemedim sıkça görmeye başladım. Yanlış çok yanlış. Kesinlikle izin verilmemeli.

0|1
    0|1
    • 2ay

Senden izin alan kim?

• 2ay

İzin almadım. Burda herkes fikrini söyleyeceği gibi ben de söyledim. Olay budur yani. İlla ki senle aynı fikirde olacak Değilim

• 2ay

Aynı fikirde olmak zorundasın demedik ama saygı duymak zorundasın. Onaylamaman özgürlüğümü kısıtlama hakkını vermez.

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan benimle aynı haklara sahipsiniz zaten daha ne istiyorsunuz kafamızın üzerine çıkıp sıçmak mı?

(Maksimum Gizlilik)

0|0
    0|1
    • 2ay

Evlilik hakkına sahip miyim, ayrımcılıklara ve nefret suçlarına karşı yasal güvencem var mi?

• 2ay

Eş cinsel evliliğin olmayışı kısıtlandığını göstermez.

(Maksimum Gizlilik)

• 2ay

Niye göstermesin? Bal gibi de gösterir. Benim mutlu olmaya hakkım yok mu!

Kızlar Ne Diyor 3

• İşte bu davranışlar farkındalık yaratmıyor, farkındalık yaratmak öyle olmaz! Aksine insanları daha çok itiyorsunuz. Türkiye, karşı iki cinsin bile sokak ortasında öpüşmesine hazır değil, kaldı ki siz?

0|0
    0|0
    • 2ay

Alışmak zorunda değiller. Saygı duymaları yeterli.

• 2ay

kusura bakmayın şimdi çoluk çocuğun içinde uygunsuz davranan, kim olursa olsun saygıyı hak etmiyor..

• 2ay

Kime göre neye göre uygunsuz?

• Helal👍

0|1
    1|1
  • Lütfen başka yerdeki yapın. Çoluk çocuk var kötü örnek olmayın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kimse eşcinsel bir çifti gördü diye eşcinsel olmaz merak etme. Doğuştan gelen bir cinsel yönelim bu.

• 2ay

Ya bsq. Ne bok yersen ye. Ama sokak ortasında öpüşmek kaldı ki erkek erkeğe öpüşmek yanlış.

• 2ay

Sen çok yedin demek ki 😂

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeni trend intihar et mektup yazıp

0|0
    0|1
  • Dikkat et öldürmesinler bu hayvanlar farkındalıktan pek anlamazlar

0|0
    1|0
  • yap ozaman

0|0
    0|0