Kanseri yenen kızını kıskandığı için öldüren baba nasıl bir zihniyete sahip olabilir?

1 yaşındaki Maddox kanseri yendi ancak babası beyzbol sopasıyla döverek ölüme gönderdi. Kızının gördüğü ilgiyi kıskandığı için döverek öldüren, sonra da yakan baba cinayetten yargılanacak ve 25 yıldan müebbete ceza alması bekleniyor.

Böyle sadist bir babanın eline düşen minik için ne kadar üzüldüğümü söylesem azdır. İnsanların ilgi merakı iyice çığırından çıkmadı mı sizce de?

8|5
159|114

En İyi Erkek Görüşü

• Şu insan öldürme olaylarında hatta bırak insanı başka canlıyı kasten öldürme olaylarında neden belli bir yıl olur ceza. Neden ömür boyu olmaz?
    Çok saçma geliyor. Demek bu kızın bedeli 25 yıl haa?
    Vay anasını satayım, 25 yaşında katil biri olsan 100 sene yaşarım desen kendi kendine 3 tane daha öldürebilir o zaman. Madem bir tanede ömür boyu yok, 3 tane olsun bari tam olsun...
    Off çok sıkıldım bunları yazarken bile...
    O sopayı kabir azabında sokmaya başlayacaklar zaten, daha cehennemin azabını görmeden ne olduğunu şaşıracak...

1|0
    0|0
    • 2ay

Hocam işte bu gibilerinin çözümü kısastır, kasten adam öldürdüğü sabit olan kişiye kısas uygulayacaksin

• 2ay

@tncz9 Evet böyle yıl hesabı ile ceza verincede bişi olmuyor. Ya da af çıkıyor falan. Sanırım haklısın. Ben bile idama karşıydım ama sanırım biran önce öteki tarafa yollamak bu gibilerini...

• 1ay

Eig için çok teşekkür ederim. Daha bir ay bile olmadı merak ettim barda isimli filmi seyrettim. Sonra gerçek hikayesini de buldum falan. Neyse uzatmayayım, eğer yanlış hatırlamıyorsam bu kamillerden biri mi bazıları mı Rahşan affı ile tekrar çıkmış mı ne dışarı. Yani varya nasıl sinir oldum bilemezsin. O yüzden daha baştan halletceksin sanırım böylelerini...

En İyi Kız Görüşü

• Yorumlarda " çocuk azraili yenince Allah babası yoluyla onu yanına aldı " yorumu da ayrı bur kafa. İyi madem adama ceza vermeyelim. Sonuçta Alkah istemiş. Fesupannallah...
    İlgi degildir bence bahanesi. Ya adamin psikolojik sirunu var ya da baskasinin hesabi babaya kesildi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 113

• Bu Abd çok gerici bir ülke ya.

1|4
    0|0
  • Ulan kızım ah dese dünyayı yakarım. Ne vicdansızlar var yahu.

1|1
    0|0
  • Demek ki adam deli.

0|0
    0|0
  • Haber detayını bilmiyorum ama kitle çekmek için yalan haber de olabilir. Gerçek ise de kişi psikolojik hastadır. Normal bir insan işi değil.

0|0
    0|0
  • idam basit bir kurtuluş bunun için.
    deli olsa deli yapmaz bunu.

0|0
    0|0
  • İnanç yoksa
    Ruh da hasta ise,
    Hayvandan daha tehlikelidir o iki ayakli..

3|0
    1|0
  • akıl hastası olmayan birisi bunu yapamaz , yinede kafasına bir kurşun sıkılmalı topluma büyük tehlike

1|0
    0|0
  • İnsanlar demeyelim. Keza bu varlik pek o sifata yakismiyor.
    Rahatsizmis belliki. Yazik olmus cocuga, uzucu bir durum.

1|0
    0|0
  • aklım almıyor.

1|0
    0|0
  • Kanserli mikroplar vücuduna enjekte edilerek hücreye kapatılmalı

1|0
    0|0
  • Bu adam ileri düzeyde yalnızlık sendromu var ve piskopat direk idam olmalı cezası çünkü bir hayrı olmaz bu dünyaya

0|0
    0|0
  • Amerikalıların çoğu böyledir işte.

0|0
    5|1
  • Acaba bu kız çocuğunun kaderi ölmekti fakat kanseri yenerek azraili atlatı ve bu olay gerçekleşti sonuç değişmedi

0|1
    3|0
  • Öncelikle herkes anne-baba olmamalı, devlet bunu kontrol etmeli (bunun için bir anne-baba ehliyeti olmalı)

Bu arada bu kişi için sadist denilmiş, bence psikopat demek daha doğru.

0|1
    0|0
  • :(
    ben evlenipte bir cocuğum olsun diye hayal kurarken şunun yaptiğina bak ya?
    nasıl kıyılır ALLAHIN meleğine?
    ALLAH islah etsin seni..!

0|0
    0|0
  • ruh hastası.. asla normal olamaz.

0|0
    0|0
  • srrrrreffsizrospuçocuuu

0|0
    0|0
  • idam şart kardeşler ben boyle pıslıklerın nefes almasına bıle tahammul edemıyorum gelsın bu ıdam artık. sadece onun ıcın değil boyle lerın her ulke ıcın gelsın

0|0
    0|0
  • İnsanoğlunun başına ne geliyorsa egosundan geliyor zaten

0|0
    0|0
  • Artık kufur dahı edemıyorum. Az kalır cunkı.

2|1
    0|0
  • Idam edilir o merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Ben böyle haberlere inanamıyorum

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • o ilgiyi o gormedigi icin oldurmus hersey ortada.

0|0
    0|0
  • Millet iyicene kafayı yedi kendi çocuğunu nasıl öldürdün lan p. iç

1|0
    0|0
  • İnsanlık son derece karanlık bir yolda koşa koşa ilerliyor.

1|0
    0|0
  • İnsan olan su guzellige nasil kiyar... Yazik 😥😨

1|0
    0|0
  • Zihniyet yok onda ツ

0|0
    0|0
  • Onu ceza evinde sabah akşam boş bırakmadan hallederler

1|0
    0|1
  • Umarım bir daha çocuğu olmaz çünkü baba olmayı hak etmiyor...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83

Kızlar Ne Diyor 158

• Ben böyle bir insanın herhangi bir zihniyete sahip olduğunu düşünmüyorum yazıkları olsun gercekten. Baba kavramını, insan kavramını idrak edememiş şeytanın kölesi olmus yaratığın teki. Keşke böylelerine idam gelsede bir nebze azalır hemde hakettiklerini bulurlar

0|0
    0|0
  • Ruh hastası beyinsizz herif yaa

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • İnanılmaz bir olay 😓

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin nasıl bir zihniyet :/

0|0
    0|0
  • Hapis olmamali buna beyzbol sopasiyla olduresiye dovulsun tedavi edilsin bir daha dovulsun sonra bir daha.
    Psikolojisi normal degildir muhtemelen

0|0
    0|0
  • ruh hastası

0|0
    0|0
  • ne kadar da güzel bir çocuk... ne diyim kıyamet alameti bunlar

0|0
    0|0
  • Bir yanlışın var yalnız. Adam çocuğu döverek hırpalamış, sonra da yakmış. Yani yakma işlemini öldürmeden önce gerçekleştirmiş. Nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu Allah bilir lâkin çok acı. Allah kimseye böyle bir yanlış yaptırması diyelim...

0|0
    0|0
  • Ya insan değil bu 😢😢😢

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir versin mutlu olacagi yerde kiskanip öldürmesi! Yazik!
    kendi çocuğuna merhameti olmayan başka ülkedeki çocuklara mi merhamet gösterecek aciyorum bu insanlara insan bile değil

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin...

0|0
    0|0
  • oha ya. çok saçma.

0|0
    0|0
  • Cidden çok üzüldüm. Çok tatlı bir bebek. O baba iyi değil ruh hastası manyak herif hatta baba bile denmez ona. Böyle bir saçmalık olmaz ya. Sebebi akla mantığa uymuyor. Gerçekten şu an ağlayasım geldi çok masum çok tatlı bir bebek çok güzel gülüyor çok sevimli. İnsanın içi acıyor. İnşallah bu tarz haberler almayız bir daha. Melek oldu şimdi o bebek...

0|0
    0|0
  • İnsanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Ağlayasım geldi bir de beyzbol sopasıyla öldürmüş!

0|0
    0|0
  • Zihniyete sahip mi sence?

0|0
    0|0
  • takdiri ilahi

0|0
    0|0
  • Bunu akıllı biri yapmaz yapamaz. Bunu yapmak için mahlukat olmak lazım. Ne şe*efsizler var Allah'ım...

0|0
    0|0
  • Narsistik kişilik bozukluğu, antisosyal özellikler gösteriyor.

0|0
    0|0
  • Adam ruh hastasıdır. Hiçbir baba saglikli bir durumda kendi evladına böyle bir canilik yapamaz.

0|0
    0|0
  • Piskolojik sorunu varmış demek

0|0
    0|0
  • Yok artik ya belde küfür etme.

0|0
    0|0
  • Ohaa şerefs.. iz

0|0
    0|0
  • Idam şart

0|0
    0|0
  • Bu nasil bir vahşet ya :( canim benim ya ne kadar da tatliymis. Allah boyle insanlardan korusun bizleri.

0|0
    0|0
  • Sadistmis tovbe ya. Sunun sirinligine bak. Serefs. iz

0|0
    0|0
  • Onedio da gordum

0|0
    0|0
  • Adam kesin hasta ya psikolojik ya fizyolojik

0|1
    0|0
  • Abi bu nasıl bir hastalıklı zihniyet bu nasıl bir igrenclik nasıl bir vicdansizlik bu nasıl bir insan lan bu

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    128
Yükleniyor...