ENGELLI ÇOCUĞUNUZ OLSA NE YAPARDINIZ?

Engelli cocuk sahibi olsaydiniz ne yapardınız hayatnizda onlari engel olarak mi görürdünüz yoksa sahiplenir miydiniz? Etrafım da o kadar merhametsiz insanlar var ki bu soruyu cok sorar oldum o yüzden

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• allahın verdiği birşey sahip çıkmamak diye birşey olamaz rabbim herkesi birşeyle sınar benimde sınavım bu dersin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendı canından olanı merhametsız kalabılırmı ınsan :( çok zor ama onu sahıplenırım onun benden başka kımsesı olmaz kı :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Zor bir durum.
    Allah kimseyi böyle bir şey ile imtihan etmesin. Ama başa geldiyse de kabullenip seveceksin elbette..

1|0
    0|0
  • Normal evladını bir seviyorsan onu beş sevmek lazım eksiklik hissetmesin iyileşmesi içinde ne gelirse artık elden kısaca artık hayatın o çocuk olurdu sanırım

1|0
    0|0
  • Sağlıklı çocuğun olduğunda ne yapıyorsan, engelli çocuğun olduğunda da öyle davranmak lazım

1|0
    0|0
  • Bakardim

1|0
    0|0
  • Bnmde %40 raporum var
    En ıyı şeklide buyumesını saglarm

1|0
    0|0
  • bakardım

1|0
    0|0
  • Ona daha da iyi bakardım

1|0
    0|0
  • Allah öyle nasip etmisse boynumun borcudur. bir ömür bakarim evladim o benim.

1|0
    0|0
  • kafasina sikarim

0|0
    0|0
  • Boyle sorulara yazmayın lan ilerde yukardaki sizi sınar gorursunuz ebenizin shdjsf

0|1
    0|0
  • Kardeşim var ailecek seve seve bakıyoruz.

1|0
    0|0
  • engelli çocugum oldu 3 yılda ona baktık allah engelı cocugu olanlara sabır verıyor gercekten cok zor yasamayan bılmez sosyal hayatınız sıfırlanıyor onu süreklı o halde görerek üzülüyorsunuz süreklı bir umutla çare arıyorsunuz bir suru doktor bir suru hastahane tanıyorsunuz

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah yardimciniz olsun ama ben suna inaniyorum sevgi en büyük ilac sevginizi verin o bunu hisseder

• 2ay

malesef veremıyoruz kaybetik çünkü

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• eğer down sendromu gibi gebelikte belli olan bir engeli varsa aldırırdım o çocuğa böyle bir hayat yaşatmak istemezdim. ama sonradan ne biliyim sarılık sonrası zihinsel engel gibi bir engele sahip olsaydı tabiki evladım ömür boyu bakardım.

0|0
    0|0
  • Sahiplenirim tabii ki , o benim canımdan bir parça.

1|0
    0|0
  • Asla onlar birer melekler savunmaszlar

1|0
    0|0
  • Dogmadiysa aldurirdim dogduysa da biseyler yapardim jdjg

0|0
    1|0
  • Büyük konuşmak istemiyorum yaşayıp görülecek şeyler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...