Kendimi sevemiyorum?

Kendimi sevemiyorum rahat hissetmiyorum kendimi milletin yanında böyle olunca üniye başladım, dediğim gibi dış görünüşüme çok takığım kendimi yaratık gibi hissediyorum kafam yüzüm küçücük boynum uzun omuzlarım da büyük vücüduma göre, biliyorum buraya yazınca birsey degismeyecek ama yazayım dedim çok mutsuzum güzel olmak değil sadece orta bir görüntüye sahip olmayı cok isterdim bütün yeteneklerimi köreltiyor bu durum :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Düşmanlarımız da kusurlarımızı dillerine dolayabilir. Çünkü kin ve nefret gözlüğü ile bakan, kusurları daha kolay görür. Böyle bir düşman, kusurlarımızı gizleyen dalkavuktan daha iyidir. İnsan tabiatı, düşmanın ikazını hoş görmez. Fakat akıllı kimse, düşmanın sözlerinden istifade etmeli, söylediği kusurları düzeltmeye çalışmalıdır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl düzelteyim ya

• 2ay

Kalb, yürek denilen et parçasındaki gönüldür. Kötü huylar çoktur. Hepsi için müşterek ilaç, hastalığı, zararını, sebebini, zıddını ve ilacın faydasını bilmektir. Bu hastalığı kendinde teşhis etmek, aramak, bulmak gerekir. Bu teşhisi herkes kendi yapmalıdır. Kendi yapamazsa, iyilerin, salih kimselerin bildirmesi ile anlamalıdır.

En İyi Kız Görüşü

• Canım ben de aynen senin gibi düşünüyodum birkaç yıl önce. Ama bugün, bu düşüncemin çok saçma olduğunu anladım. Bu iki kitap bana çok yardımcı oldu. İkisinden birini, hatta ikisini de kesinlikle almanı öneririm.
    1- Evrenden Torpilim Var
    2- Şermin Çarkacı - Sihirli Değnek
    Dış görünüşünle ilgili söylediklerine gelince ise; sen tamamen kötü özelliklerine odaklanmışsın. Oysaki, her insanın, inan bana, her insanın kötü özellikleri vardır. Belki bazen bunu bilemezsin. Örneğin, yoldan geçen bir insanın saçlarına "Ne kadar güzel saçları var.." dersin, ama saçının aslında ek veya peruk olduğunu bilemezsin. Neyse, bence iyi özelliklerini de görmeye çalışmalısın. Ne kadar denesem de olmuyor, diyorsan, dış görünümünle ilgili soruna yönelik çözüm yolları aramalısın. Ama en önemlisi, bu ufak tefek sıkıntıların (Biliyorum senin için asla ufak tefek değil) yeteneklerini köreltmesine sakın izin verme. Umarım sana yardımcı olmuşumdur, sağlıcakla kal :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sende böylesin

0|0
    0|0
  • Sevemezsin

0|0
    0|0
  • Sana öyle geliodur

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır öyleyim

• 2ay

Bakımlı temiz olsam nolacak fiziğim kötü

• 2ay

Alla alla ya sanki her insanın fiziği çokmu güzel kendinde kusur arayip durma seni sevcek begencek kişi öylede sever begenir

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz kendinizi böyle tanımlarsanız başkalarının sizi nasıl güzel görmesini bekleyebilirsiniz ki. Öncelikle kendininize güvenin. Bu dünyada sizden bir tane daha yok. Özel olduğunuzun farkına varın. Özür dilerim ama yüzüne bakılmayacak biri olsanız bile insanlar ilk tanıştığında sizin dış görünüşünüzü, ilk 5 dakikadan sonra fikirlerinizi inceler. Eğer gerçekten içinizde güzel bir insan varsa bunu göstermekten kendi kendinizi alı koymayın. Sizi ancak kendiniz insanlar arasında önemli biri yapabilir. Başkalarının sizi tanımlamasına izin vermeyin. Kendiniz olun. Kendinize güvenin. Asla ama asla özel olduğunuzu unutmayın.

0|0
    0|0
  • Bak güzelim, 13 yaşında aynı şeyleri bende yapıyordum. Ki bende minyondum 16 yaşımda 176 oldum. Allah vergisidir. Kendini rahat bulduğun ortamlarda takılman en iyisi. Özgüven gelir

0|0
    0|0
  • Kendini olduğu gibi kabul et seni seven çıkacaktır mutlaka ortamlara girmeye calis

0|0
    0|0
Yükleniyor...