Kızlar, Ailem diğer ailelere göre daha değişik bir okur musunuz?

Size nasıl anlatsam. Sanki annem baba gibi , babamda annem gibiler. Aslında benim için normal çünkü hep böyleydi. Ama başkaları için anormal gibi. Örnek verecek olursam evin geçimini annem sağlıyor. Babamsa ufak bir işte erken çıkıp eve falan bakıyor. Paranın kontrolünü annem yapıyor. Babamada harçlık veriyor. Mesela arabamızı annem almıştı. Ve arabayı da annem sürer hep. Babam zaten annem kadar iyi süremiyor. Annem arada bir babama veriyor ama o zamanda hep hatalarını falan söylüyor. Hatta araba sürmeyi babama annem öğretmiş. Sonra annem 183 boyunda şişko değil ama incede değil. 70 kilo galiba. Babamsa 167 ve 60 kilo falan. Ayrıca bazen rast geldiğimde annem hep babamı bilek güreşinde vs. yeniyordu. Hemde çok kolay bir şekilde. Ve babam annemin yanında çok küçük kalıyor zaten ve güçsüz yani böyle. Aslında kız kardeşimle benim aramdaki durumda böyle o 16 yaşında 180 ben 18 ama 170 ve o da beni bilek güreşinde yeniyor. Annemde beni yeniyor. Mesela kız kardeşimde babamı bilek güreşinde yeniyor ama annemde eşit gibiler. Yani çok değişik. Ekliyim kız kardeşim araba sürmeyi boyu uzun olduğu için 12 yaşında öğrendi. Bense 16 yaşında öğrendim yani ondan 2 yıl sonra. Zaten bizede annem öğretmişti. Ve kız kardeşim benden çok daha iyi araba kullanıyor. Zaten ben trafiğe çıkmaya korkuyorum. Ama o usta gibi kullanıyor. Yani böyle.

0|0
3

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel ailen var kıymetini bil. Tam hayalimdeki aile :D

0|0
    0|0
    • 2ay

niye ki? neresi güzel :D

• 2ay

65 kg :D ben şüşkoyum biraz

• 2ay

Bence iyi yani. Ya ama araba sürmede erkekler yetenekli olur ben niye olamıyorum. Kız kardeşim çok rahat ve iyi sürüyor sen mesela sürebiliyormusun?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu şekilde düşünmemelisin babanı gözünde pasif tutuyorsun sanırım ve kendinide ona benzetiyorsun gelecekte sorunlar yaşaya bilirsin sizin şartlarınız böyle gelişmiş ve ailen gayet normal kardeşinin daha uzun olması veya daha güçlü olması senşn tıfıl kalacağın anlamına gelmez kendini geliştirmek senin elinde

0|0
    0|0
    • 2ay

ama zaten benim hoşuma gidiyor.

• Sizde terslk var

0|0
    0|0
Yükleniyor...