Yardım eder misiniz?

İnsanların içine çıkmaktan korkuyorum. Çok fazla huzursuz oluyorum. Kendimi çok boşlukta ve yanlız hissediyorum. İçime kapandım. Sürekli telefonla ilgileniyorum. Normalde zaten özgüveni düşük biriyim. Artık kendimden nefret ediyorum. Hiç doğru bir şey yapmadığını düşünüyorum. İnsanlarla konuşurken kendimi çok kasıyorum. Ve sürekli aklımda sorular var ne olacak. Herşey düzelecek mi? Tarzı sürekli sorular var kafamda. Ve çok yalnızım çok yanlız hissediyorum. Unutmadan bir süre önce çok güvendiğim insan sırtımdan vurdu. Bu konuda ne yapabilirim? Bu durum nedir?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi önce odanın pencerelerini aç ve havayı henüz soluyabiliyorken olabildiğince içine çek. sonra hangi ilde oturuyorsan üstüne bişeyler giy dışarı çık. kimin ne dediği ne düşündüğünü hiç umursama. konşurken kasılma çünkü hiç bir insan hiç bir insanın ne dediğini pek önemsemez. herkes kendi derdinde. konuşabildiğin kadar konuş. mümknü olduğunca dışarıda tek başına olsan da gez. kendine bir kafe bul sürekli oraya takııl mesela. git alışveriş yap insanalrla muhabbetini artırır bu. çalışabilecek yaştasın okumuyorsan güzel bir iş bulabilirsin. yalnızlığını giderecek şeyler bunlar emin ol. ayrıca mesela canın sıkıldığında arayabileceğin biri olsun ama herşeyini anlatma. hiç bir insana çok güvenme çünkü kimse vazgeçilmez değildir bunu bil ve de çağımızn aslında en büyk hastalığı telefon. kitap oku ve ya film seyret mesela telefonu bırak o işleri yaparken.
    Ayrıca dipnot:cidden konuşmak istediğin zaman ben buradayım. konuşabiliriz istersen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayatta bir kaç garip insan karşına çıkıyor
    güvenini inancını kırıyor
    onlar senden gidip hayatlarına devam ediyor
    sen akıllarına bile gelmiyorsun
    sen maf olduğunla kalıyorsun
    bu durum zayıflıktır
    kendini sevmeyi kendine değer vermeyi bencil olmayı öğreneceksin
    hiçbir şey düzelmeyecek
    sen düzelteceksin
    ipleri başkalarının ellerine vermeyeceksin
    dizginleri sen tutacaksın ki kendi geminin kaptanı sen olabilesin
    yoksa böyle herkesin sürüklediği yere daha çok gidersin
    kendini toparla
    aynaya bak
    ve kendinle tanış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• benimle tanışırmısın

0|0
    0|0
  • Psikoloğa görün bir sen

0|0
    0|0
  • Asosyalsin, psikolojik destek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Hey üzülme ya. Herşey düzelicek. İnan bana

0|0
    0|0
  • tüm kızlar senin gibi fark göremedim

0|0
    0|0
  • Belli oluyor gizli üyeden paylaştıgından

0|0
    0|0
  • her şeyi kafaya takma...

0|0
    0|0
  • senle birebir aynı durumdayım belki daha kötüsü. çözüm bulursan banada söyle

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ona göre değişir bu

0|0
    0|0
  • Kilon var mı peki? Oz guven ondan kaynaklaniyordur

0|0
    0|0
    • 2ay

5 kilo falan fazlam var.

• 2ay

Dikkat etmeye çalışacağım. Teşekkür ederim

• 2ay

Rica ederim hangi sehirde yasiyisun

• uzman desteği almanda fayda var ilerde daha büyük sıkıntılar yaratabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Genellikle çok güvendiğin insanlar sana böyle yapınca içine kapanık oluyorsun. Şu ''Yeni birileri'' muhabbetini denesene.

0|0
    0|0
    • 2ay

İnsanlardan korkuyorum. Çünkü bir insana fazla bağlanıyorum. Yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

• 2ay

Bende öyleyim emin ol çok iyi anlıyorum seni. Ama denemeden bilemezsin.

• 2ay

Peki deneyeceğim çok teşekkür ederim 😃

• Yaşadığınız kötü tecrübeden dolayı insanlardan uzaklaştığınızı düşünüyorum. Kolay değil atlatmak farkındayım. Ama bir süre sonra bu olanların sizin için hayırlı olduğunu göreceksiniz. Şu an bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi sıkmayın. Yaşadığınız şoku atlatmak için kendinize zaman tanıyın. Niye böyleyim vs diyerek kendinizi sık boğaz etmeyin. Bu süreç geçtiğinde herşey düzelecek inşAllah. Kendinizi mutlu edecek meşgalerle uğraşın ve sabredin.

0|0
    0|0
  • Aynı durum bende de vardı ama ben önemsemedim tv izle mesela hep nette telde takılma, yalnızlığa gelince sahte kalabalıktan iyidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...