Hiç arkadaşım yok?

Annem diyor "en iyi arkadaşların, senin kardeşlerin"
Ama mahalledeki kızlarla mesafeliyim, ya da onlar konuşmuyor.
Hazmedemiyorum, birbirlerinin arkasindan konuşup, sonra benden gelip bilgi aliyorlar hayatimla ilgili.
Mesela, sinifta kaldim, bunu gizliyorum ama hepsi teker teker soruyor okulu sanki birbirleriyle konuşmuyormuş gibi bunu,
Kıskançlık-dediko vs herşey var.
Ama bazen sohbet muhabbet iyi olsada ben artık arkadaşsizliktan evden çıkmaz oldum.. sizinde böyle sorununuz varmi?

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Benim var baska sehirdeyim burdKi kimse bana uygun degil en iyi anlastigim 10 arkadasim var onlar baska sehirde sosyallesmek gerekiyo onuda beceremiyorum bende ev is ev is ama boyle kurs spor salonu ya da part time is gibi biseyler bulabilirsen yeni arkadaslar bulabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyle aynı okulda aynı yurtta can ciğer kuzu sarması olduğum arkadaşımla küstüm. Aramız baya açıldı çünkü benim yalan söylediğimi düşünmüş ve bana gelip bu böyle mi diye sormadı bile bende zaten iyice soğudum. Herkes birbiriyle sınıfta arkadaş oldu ben şimdi napıcam tek mi kalıcam çok korkuyorum 😏

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Başka bir arkadaş bulabilirsin. Arkadaşlar iyidir konuşacak birileri olmalı sadece dinleyecek biri bile bulabilmek çok önemli. Bence güvenilir arkadaş bulabilirsin

1|0
    0|0
  • merhaba ;

benım kardeslerımden yanı sıra dısarda arkdaslarım var kı kardeslerımden daha yakın emın ol dısarda kardesten yakın cok kısı var ıyı secmelısın ve yalnız kalmamalısın

1|0
    0|0
  • benim de yok

1|0
    0|0
  • Yalansız fitnesiz gıybetsiz hayatın tadı olmaz zaten aynı taktiği sende uygula senden iyisi olmaz

1|0
    0|0
  • cok vardir

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım bu durum karşısında sahibinden az kullanılmış arkadaş aranıyor yazardım sorunun çözümü olabilir

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • arkadaş bulursun ya ama buradan arama abazanlar ısırır

0|0
    0|0
  • Var nerelisin sen

0|0
    0|0
  • Emin ol çoğu insanın vardır. hem kötü arkadaşlardansa hiç olmaması bile daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Evet var😟

1|0
    0|0
  • konusmak ıstermısın canım

1|0
    0|0
    • 2ay

hg burdamısın guzelım

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen var. benim de hic arkadaşım yok. insanlarla iletişim kurmakta bile zorlanmaya basladim kimseyle konusmamaktan. zaten çekingen biriyim iyice utangaç oldum

1|0
    0|0
  • Canın sağolsun

0|0
    0|0
  • Aynıyız :D

1|0
    0|0
  • Mesafeli olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...