Arkadaşlar ben yurtdışından türkiyeye temelli gelmek istiyorum sorularımı yanıtlıyabilirmisiniz?

Burda üni için ön lisans yapıyorum.
Liseyi bitirdim , almancam , ingilizcem biraz ispanyolcam var. Oraya geldiğimde üniye geçmek için hangi sınava girmeliyim? Direk geçişde varmış bu nasıl oluyor? Türkiye vatandaşıyım.
Niye geleceksin yaşa orda demeyin. Burda yaşayanlar bilir buranın zorluklarını. Vatanımı seviyorum.. özlüyorum neolursa olsun sadece yaz tatillerinde değil orda yaşamak istiyorum.
gelince 3 sene ailemden uzakda yaşamalıyım babanemle kalcaz. Zorluk olabilir ama burda kendime bir gelecek göremiyorum çok soğuk burası.. türkiye daha samimi..

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Türk vataşdaşıysan ösym nin yaptığı ygs sınavına giriyorsun üni için. Dgs ye girersen 2 yıllıktan 4 yıllığa tamamlayabilirsin ama orada 2 yıllık okuduğun bölüm burda geçerli olmayabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı dil varsa yaşadın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• orada gelecek göremiyorsan burada hiç göremezsin. daha güzel sıcak bir ülke bulabilirsin ispanyolcan varsa güney amerikayı düşünebilirsin mesela

1|0
    0|0
  • Uniye başvurup danissan daha mantıklı olmaz mi burdaki beyni seylerinde olan lardan akıl alman mantıksız seni hapse attirirlar valla:)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...