Cinsel organını çıkararak kadına tacizde bulunan 18 yaşındaki kişi hakkında düşünceleriniz neler?

Olay Konya'da geçiyor. 18 yaşında genç demeye dilim bile varmıyor. Evli bir bayana apartmanda cinsel organını çıkararak arkadan sarılıyor ve kadının çığlıkları üzerine apartmandakiler kurtarıyor. Bursa'da da Kore'li yine taciz suçundan içeri alınıyor sadece Türkiye'de değil dünya nereye gidiyor anlamak zor artık iş apartmanlara kadar geldi siz neler düşünüyorsunuz? http://www.posta.com.tr/konya-da-takip-ettigi-kadina-asansorde-cinsel-tacizde-bulundu-haberi-1229143

0|0
30|27

En İyi Kız Görüşü

• Allahın belaları pislikler bu dünya, insanlık nereye gidiyor ya

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şerefsizliktir adiliktir köpekliktir edepsizliktir... insan insan olduğunu unutmamalı hiçbir zaman... Allahım akıl fikir versin... taciz veya tecavüz kadar kötü bir durum yok... Allah korusun ablalarımızı kardeşlerimizi bacılarımızı

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Taciz ciddi manada arttı.
    Geçen aylarda markette yanımdan geçen 9-10 yaşlarında bir çocuğun tacizine uğradım.
    Yanlışla olmuştur dedim ama geri dönüp pis pis bakması beni öfkelendirdi. Annesinin yanında yaptığını dile getirdim ve kadınla birlikte bende utandım.
    Bugün de tıpkı taşıma aracında bir kadının tacizine uğradım. Sırf bayan diye resmen üstüme çıktı annem yaşındaki kadın.
    Ben genç bir kadın olarak şu yaşıma kadar en çok kadınlar tarafından fiziki tacize uğradım.
    Artık denk mi geliyor anlamıyorum , suçlayıcı da konuşmak istemiyorum ama hepsi tesettürlüydü.

1|1
    0|0
  • Nutkum tutuldu, dersaneye giderken akşam karanlığında eve anca dönüyordum "karşıya geçelim kız korkmasın" diyen abilerle karşılaştım ben, şimdi bunu görünce yorum yapamıyorum.

2|2
    0|0
  • Söylenecek çok söz var aslında da, neyse...

0|1
    0|0
  • O cikardigi organini bicakla keser bir tarafina sokardim

0|2
    0|0
  • Yanlışın var koreliyi bence Bursalı taciz etmiş olmalı. Burada çok fazla Kore fanı var. Nerde Koreli gorseler adamların ustune atlıyorlar

0|1
    0|0
  • Allah korusun. Şimdi o kadının suçu ne? Insan ondan sonra korkar dışarı çıkmaya

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle.

• 2ay

Piskolojik sorunları olamaz mı? Aksi taktdirde niye biri cinsel organını çıkarıp kadını arkadan kucaklasın?

• 2ay

Niye bir insan bir insana tecavüz etsin niye 50 lira için öldürsün niye trafikte durduk yere kavga etsin niye hırsızlık yapsın niye dağa çıkıp asker şehit etsin niye durduk yere sen bana niye bakıyosun diye adam bıçaklasın tabiki pskolojik sorunları vardır hepsinin yoksa olmaz bunlar bu olay sadece örnek toplumsal bozuklaşmaya dikkat çekmek için şahısa yönelik dğpeil ama hadi 1-2-5 sorunu var hepsimi böyle? Sadece Türkiyede değil dünyada neler oluyor izim ülkemiz yine cennet dünyaca sıyırmışız.

• Erkekler hadım olmadan dünya düzelmicek gbi geliyor

0|1
    0|0
  • Beyinlerinin sol lobları da sağ lobları da karaktersizlik üzerine kurulmuş ve aile eğitimini %100 versen bile o beyin bunu almayacak kadar fakir büyütülmüş. Her şey kendini yetiştirmekle başlıyor malesef.

1|1
    0|0
  • Herkes sapik herkes ruh hastasi

0|1
    0|1
  • Adam gibi ceza, yaptırım almadıkları için tacizcilere gün doğuyor, cezaları ağırlaştır bu olaylar kesilir ama nerdeee. Tayyibin kızına yapsalar aynısını bunu o zaman dünyayı oynatırdı, o adama ne cezalar verirdi.

1|1
    0|2
    • 2ay

şu an yağmur yağıyor İstanbul'a hep bu cumhurbaşkanı varya ondan oluyor bunlar :) Ülke olarak iyiye gitmiyoruz her kesimden durum böyle cezalar dediğin gibi çok yetersiz ama bu sistem böyle işliyor hep bir açık olucaktır geçmiştede böyleydi cumhurbaşkanı hiç piyasada yokken ne açıkları vardı bu sistemin kaldıki konu siyaset değil kişinin artık sapıklığı yobazlığı ne dersen de konu bu dişi aslan siyaseti bir kenara bırakalım insanlık suçu.

• 2ay

Ozaman iyi bir dünya için elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız.

• 2ay

Ben de o yönde düşünüyorum

• Devir çok kötü

0|1
    0|0
  • Ahlaksizlik

0|1
    0|0
  • serefsizz mahlukatt

0|2
    0|0
  • Bu hâller hâl değil

0|1
    0|0
  • Her gün taciz midem bulandı ya

0|1
    0|0
  • Yanımızda biber gazı ve çakı taşımamız lazım sanırım artık. Biber gazından sonra malum yerleri kesmek adına.

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok biber gazı yeterli o işi sen yaparsan bu sistem yönetim şekli sana verir 30 sene.

• bu tacizcilere tecavüzcülere ağır cezalar uygulanmalı, kadının psikolojisini düşünemiyorum.

1|1
    0|1
  • Erkekler coşuyor

0|1
    0|0
  • Tövbe tövbe

0|1
    0|0
  • Hadım şart.

0|1
    0|0
  • Allah cezalarını versin.

0|1
    0|0
  • Onun şeyini sünnetçi zamanında tam kesecekmis ki olsun şerefsiz !

0|1
    0|0
  • Igreniyorum

0|1
    0|0
  • anlamıyorum

0|1
    0|0
  • Kore'liyi de kendimize benzettik

0|0
    1|0
    • 2ay

Kendimize benzettik diye birşey yok dünya bizden beter biz yine iyiyiz İngiltere Amerika japon kore gibi ülkelere gibi orda neler oluyor sadece Türkiyede olmuyor yani malesef tam tersi onlar bizi kendilerine benzettiler en büyük yanlışımızda bu özümüze dönmeliyiz.

• Kesip ağzına vermek lazım...

0|1
    0|0
  • evet birkaç kez yaşadımböyle insanlarla dolu ne yazıkki ülke

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 26

• Fotoğrafta yüzü kapatılmış ama herifin bildiğin barzo' olduğu belli.

Bunlar hep ülkenin yapısından doğan olaylar. Erkekler ekseriyetle 'Erkek dediğin siker' kafadında yetişiyor, kadınlar ise 'oy ay senin amınn var' kafasında.

Eğitim zaten yok, kültür yerlerde, böyle leş bir ortamdan ancak böyle leş insanlar çıkar.

0|1
    0|0
  • Sadece iddia. Eleman kabul etmemiş "Çek çek iyice çek. Ne tacizi? Edep var adap var" demiş. Olayın aslı ortaya çıkmadan insanları itham altında bırakmayın ki yarın insan içine çıkacak yüzleri olsun. Kadının şizofren bir ruh hastası olmadığı ne malum? Belki de sadece iftiradır, aksi ispatlanana kadar herkes masumdur...

0|2
    0|0
    • 2ay

Yok haberi paylaştım sadece apartmandakiler sonuçta şahitlik edeceklerdir diye düşünüyorum bu sadece bir örnek bu tip konulara dikkat çekmek gerek şahıslarla alakalı değil yüzüne dikkat bile etmedim.

• Toplum olarak yozlaştık. Zaten bunun en güzel örneği dizilerimize bakın dizilerde işlenen konulara bakın sonra sosyal hayata bakın cok fark göremiceksiniz artık bir tane akılcı güzel ögretici dizi bulamazsınız hep aşk meşk vıcık vıcık şeyler ve konular var.

0|1
    0|0
  • Bak Konya da yaşıyorum. Olayın iki türlüsü olabilir. Ya kadın manyağın tekidir iftira atmıştır.

ya da olay doğrudur. Ki şaşmam çünkü o mahalle cingen mahallesi.

0|1
    1|0
  • Oğlum hadi göster pipini amcalara diyen anne babayı eğitmek lazım önce.

2|3
    0|0
  • 13 yaşındaki kız "çocuğuna" tecavüz eden 26 kişiyi serbest bırakıp "kızın rızası vardı" diye karar veren adaletten ne bekliyorsunuz ki?

2|1
    0|0
  • Tavuk zken milletten her şey beklenir.

0|1
    0|0
  • Yok artık

0|1
    0|0
  • amannnn

0|1
    0|0
  • Bastırılan cinsel açlığın dışa vurumu. Maalesef böyle bir toplumda bu tür olayların önüne geçilmesi zor.

0|1
    0|0
  • Bunlar gibisine kesinlikle hadım cezası gelmeli!!!

0|1
    0|0
  • Erkekliklerini alıp salın doğaya kimseye bir şey yapamasın.

0|1
    0|0
  • saçma gelebilir ama devlet kontrolünde olan sağlıklı mektepler sart yoksa böyle dengesizler kontrolden çıkıp daha çok yaparlar gibime geliyo olan bizim temiz yürekli hanımlarımıza oluyor. o psıkolojıyı duşunmek bile istemiyorum.

0|1
    0|0
  • Yuh artık.

0|1
    0|0
  • Kadın ne giymişti acaba :D :D

0|1
    1|0
  • Konya ise normal. Arkadaş manyak bir ülke olduk iyice.

0|1
    0|0
  • Kudurmuş çocuk

0|1
    0|0
  • karakterrr

0|1
    0|0
  • Pipisini kesip yedirmek hoş olabilirdi mesela

0|1
    0|0
  • İnsanın insana yasak olduğu din devlet cemi cemaatlarda olan biten budur. Damacana ördek bank rulman su şişesi düzmek te bu saçmalıkların en üst seviyesidir

0|0
    0|0
  • Anadolu Çomarları işte :D halkın %99'u müslüman sözde ama gel gör ki hepsi sapıklaşmış.

0|0
    1|0
    • 2ay

Halkın %99 u sözdede Müslüman değil ayriyetten dinle bir ilgisi yok Korelide yapıyor ateistide sözde Müslümanıda.

• Koreliler de sapıklıkta Türkler'e özenmiş demekki...

0|0
    0|0
  • türk erkeklerinin özeti

0|0
    0|0
    • 2ay

Genelleme yapmamak lazım korelide tutuklama kararı çıktı bugün dünyada neler oluyor sadece Türkler değil hatta az paya sahipler.

• Rezillik böyle olur işte.

0|1
    0|0
  • Kore dizisi izlersiniz birde al sana kore dizisi

0|1
    0|0
  • Artık erkeklerin bile gö. te mukayyet olmaları lazım öyle bir konuma gidicez yakında

1|1
    0|0
Yükleniyor...