Yeni okulumda arkadaş bulamadım?

Meraba arkadaşlar, aslında hesabı da bu soruyu sormak için açtım. Önceden de okurdum ama, işte sitenin işleyiş biçimini falan fazla bilmiyorum. Neyse, bu sene liseye başladım, hazırlık sınıfındayım. Daha 4. gün ama sınıftaki herkes aşırı hızlı kaynaştı. Ben ebski okulumdan kankamla aynı sınıftayım ama o da başkalarıyla kaynaşıyor. Ben öyle değilim, çekingenim, yeni tanıştıklarında bu kadar hızlı samimi olamam. Tabii ki konuşuyorum, ama normal düzeyde. Diğerleri aşırı samimi. 5 yıllık arkadaşının yanında olduğun gibi rahatlar. Ben öyle olamıyorum, istesem de olamıyorum. Şimdi az çok herkesin takıldığı kişiler belli oluyor. Eski arkadaşım da yeni biriyle takılmaya başladı. Ne yapmalıyım ben? Herhangi bir tavsiyeye razıyım.

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende öleyim takılma insanları tanı kimle arkadaş yapacagını seç

1|0
    0|0
  • Arkadaş çok ya
    Otur bir yere o gelir senin yanına

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise ve üniversite yıllarımda ben de tutuktum, kolay arkadaş edinmeme rağmen, içime dönük oluveriyordum. Onlara güvenmem, tanıyıp kaynaşmam zaman alıyordu. Yaş ilerledikçe bu huyum zıtlaştı.

Her insan hemen kaynaşamaz, bunu kafana takma. Elbet birileriyle kaynaşacaksın, daha okulda yenisin dur bakalım :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...