Komünistleri seviyor musunuz?

Sizce komunist ne demek? neden sevmediginizi de yazin..

• evet
    35% (6)41% (11)39% (17)Oy Ver
  • hayir
    65% (11)59% (16)61% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Sevmemenizin saygi duymamanizin sebebini de yazin
2ay Insanlara bir deney yapilmisti onlara sosyalizm ve komunistiliğim getirilerini anlatıyolar ama ismini söylemiyolar. burada yaşarmısınız diyolar hepsi yasarız tabi mükemmel yer diyolar. bu yaşıcagınız yerde komunistlik var diyolar yinede gelirmisiniz hayır gelmeyiz diyolar sanirim anladiniz

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evet seviyorum.
    Komüzm din düşmanlığı değildir.
    Ve hiç bir zaman olmayacak bişeydir.

2|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Severim adamlar okuyor yapacak bir sey yok. Bir komünist ten 1 kutuphane yaratacak kitap çıkar

1|1
    2|3
    • 2ay

Eksilemisler umarim ihtiyacimiz olan her dusuncenin anlamini ogreniriz bir gun, hepimiz..

• 2ay

@BEYİNFIRTINASI3423 belli ofkenden nefretinden saygisizligindan terbiyesizliginden hosgorusuzlugunden ama yine de komunistlere hayranim

• 2ay

ahhaha sana tapıyorum be komünist teyze ahahahha

Erkekler Ne Diyor 10

• Am* komin*sti :D

2|2
    2|1
    • 2ay

Yazik

• 2ay

Senin ne faydan var? Bir dusuncen bile yok ki bir soruya hakaretle cevap vermekten utanmiyorsun

• 2ay

:D ya bırak ya :D koministlerin işi gücü paradır zamanı gelince anlarsın iyi tanıyınca sonra görüşürüz :)

• aslinda kotu bisey degil ama insanoğlu kötü yer çeviriyor

2|0
    0|2
  • Din karşıtı özgürlük karşıtı teorisi zırvalarla dolu hürriyet düşmanı komünisti seven onun gibi faşist ve ilkeldir

1|1
    1|1
  • Sevmiyorum çünkü benim hayat felsefeme uymuyor. Tanrı tanımazlar che ye hayrsndırlar üstelik kapitalistlere karşıdırlar ama onların herşeyinden faydalanırlar. Güya eşitlikten haktan hukuktan bahsederler inançlı insanlara hakaret ederler... Daha yazıyım mı?

0|0
    0|0
  • komünist Türkiye de sadece dinsiz sayılıyor (; tam kavramı ile komünist adamlar sevilmez mi (;

2|0
    1|2
    • 2ay

Dinsiz olsa ne olur ki? dinsiz insan=kötü boyle mi algılanıyor acaba din kisiseldir bence :)

• 2ay

Musluman olsun da hirsiz katil farketmez yani Haklisin malesef..

• 2ay

Evet kötü bir durum ama aynen öyle müslüman olmayan adamdan herşey beklenir durumundayız

• Komünistleri sevmem

2|2
    1|1
  • Degerlerimize uymuyor düşünceleri ayrıca ülkemizede bir faydaları yok. Pkk dhkp c hepsi komünist sosyalist tabanlı..

0|1
    1|1
  • Paylasimci olan herkesi severim. Ozllikle kominist veya sosyalist kizlarin ayri bir cekiciligi vardir

1|0
    2|2
  • Adamına göre değişir. Bu arada sosyalizmi ütopik bulduğumu da ekleyeyim.

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Dini yok sayıyor, sevmiyorum.
    Eşitliği savunuyor ama savunduğu eşitliğin mümkünatı yok.

1|2
    1|1
    • 2ay

Din kisiseldir herkes tarafindan kabul gormesi imkansiz bir ulke dinle yonetilmemeli bu baska gorusleri olan insanlara saygisizlik olur

• 2ay

sana değil lafım görüş sahibi ön yargılı görüş sahibi sorana ve sana görüş yazan beyefendiye

• 2ay

@BEYİNFIRTINASI3423 Anladım, pardon

Yükleniyor...