Biz domates miyiz?

efendim kpss sürecinde biriyim bir erkek tanıdıgm sizi gene alan olur talibiniz cıkar ya biz napalım dedi sinir oldum yahu ben pazarda satılan domatesmiyim almak ne demek?
benim bir beyi begenme evlenmeyi isteme hakkım yok mu
hem beylerinde cogu calısan hanım istiyor

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• haklisin kiz :) valla sonuna kadar arkandayim hakkini savun sende bir bireysin :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cümlelerinde çelişki var, hem diyorsun ki seçme hakkım var hem de beylerinde cogu calısan hanım istiyor diyorsun. Yani yine onların istedikleri biri olmaya çalışıyorsun. Bu da maalesef toplumun bilinçaltına yerleştirdiği bir düşünce.
    Konuya dönecek olursak evet bizim de bir beyi begenme evlenmeyi isteme hakkımız var.

0|0
    0|0
    • 2ay

celiskiden ziyade acık konusmak diyelim suna
      bence calısan bir hanımda hemen kendine gelene atlamıor sonucta

• 2ay

Ama çalışmayan bir kızda hemen kendine gelene atlamıyor. İşin aslı senin kızdığın nokta seçimler değil, kadın çalışsa da çalışmasa da burada değersiz gibi gösterilmesi seni kızdırmış. Haklısın da.

• 2ay

aynen canım aynen ona kızıyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Diyor ki sen memur olmasan da seni cinsel obje olarak evine alıp kullanan adamlar çıkar. Ancak ben bir erkek olarak memur olamazsam kimse beni 1300 lira maaşla evine cinsel obje olarak alıp, sabahtan akşama kadar çalışıp bana bakmaz. Dünya kadar sınav zaferin, diploman olacağına fındık kadar domates olsan yeter diyor yani..

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Kız seni alan yaşadı diye şarkı bile var 😀

0|0
    0|0
  • bu bu dur sen niye atar yapıyon ki şimdi, calış sen evlenince gine calış ama hobi olarak çalış sıkıntı ne 😟😅😅

0|0
    0|0
  • 2000 lerden önce herkes ben eşimi çalıştırmam diyodu şimdi ise
    Çalışmayan bayan out çalışan bayanlar in

0|0
    0|0
  • Din gününün sahibi sensin, Her hesabı kolayca görürsün. Mazlumun ahını yer de bırakmazsın, Zalimi zulmün de bir çığlıkta boğarsın.

0|0
    0|0
  • Boş boğazlık etmiş işte, domates değilsin çiçeksin sen çiçek

0|0
    0|0
  • hanımlar domates erkekler hıyardır.

0|0
    0|0
  • Vay bnmle bişelee icermısn

0|0
    0|0
  • domates severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler biraz daha ev geçim derdinde ama bir yönden haklılar çoğu kız işsiz erkekle evlenmez sevse bile ama erkek işsiz kızla severse evlenir bence arkadaşının demek istediği bu

0|1
    0|0
  • Domatesiz onlarda bizi alicak olan salatalar

0|1
    0|0
Yükleniyor...