'Hacılar' cami tuveletinde ne yapıyorsunuz la?

Cami tuvaletinde birbirlerini süzdükten sonra aynı tuvalete girip yeyişen hacılar
Basur kontrolü yapacak değillerya

NOT: Yanlış anlaşılmasın, bunların tercihleri umrumda değil, sonuçta bu onların cinsel tercihidir.
Fakat kadına başı açık diye o. ospu diyen bunlar, kızlı erkekli dolaşanlara fuhuş yapıyorlar diyen bunlar.

Bizde zür yok
(General zeng) ten alıntı

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben bişey anlamadım. Ne yapıyorlar ki?

0|0
    0|0
    • 2ay

dikkatli izlesene pisivuarda yanyana işerken sonra biri gidiği en arka soldaki tuvalete diğeride arkasından gidiyor:)

• 2ay

Teşekkür ederim:)

• 2ay

iyi niyetli biri olmana az bile :)

En İyi Erkek Görüşü

• Yok artık camideki wc ti alet etmişler işin içine birde namaz kılmışlardır çıkıp

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne igrenc mahluksun ya. yeni karalama kampanyaniz bu degilmi... hani nerde videonun devami.. gostermek istediginiz kadarini gosterirsiniz reziller.

0|1
    0|0
  • Iğreniyorum bunlardan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Youtube da izledim, hacılar muhtemelen nur paylaşımı yapıyorlar içeride :D

3|3
    0|0
  • Bu sabah izledim a. mk :D :D :D olum bide camide yapıyorlar yine yaptılar yapacağını şaşırmamak gerek

0|1
    0|0
  • Onlara bisi olmaz namaz kiliyorlar ya

0|1
    0|0
  • Vay be demek cami tuvaletinde hacılar

0|0
    0|0
  • Videoda bisry yok bazi insanlarin olayi saptirmasi gibi bisey

0|0
    0|0
    • 2ay

la nasıl bişi yok pisuvuardan sonra aynı wc ye niye girilier

• 2ay

sorunun başlığı bence hacı videonun alttaki detayda zaten bu videoyu bulan ve paylaşan kişiye saygısızlık olmasın diye alıntı demişim

• 2ay

Videonun devami yok kac dakka durdular naptilar yani kesin olmayan sey icin insanlara iftira atilmaz suphe duyarsin o ayri
      Wcye her girende haci olmuyor wcde kameranin isi neyse

• Her sakalli yi haci sanmakta enteresan mis. Ayrıca ne olduğunu bilmeden konuşmakta saçma. Ve anlaşılmayan bir şey var herkesin günahi kendine. Sunuda ekleyelim bir günah işliyor diye dinden çıkmaz kimse diğer ibadetlerini yapmasına engel değil yani. Tuvalette 2 erkek ne yapar diyince insanın aklına ilk o iş gelir. Ama başka nedeni de olamazmi ? iftira atmaktansa takdiri Allaha bırakmak lazım.

2|0
    0|0
    • 2ay

tırnak içinde yazdım biraz çalıştırın, genelleme ve herkese anlam yüklmedim? bende neler yaptığını bilmiyorum sadece soruyorum bunlar ne yapiyorlar diye sordum...

• 2ay

sorunun başlığı bana ait vidounun altındaki yazı alıntı zaten yazmışım alıntı diye..

• 2ay

Bu tip insanlar hiç sevmem sağa sola çevirmeye gerek yok yani hiç. Yanlış olduğunu kabul edip paylaşmak onaylamak demektir. Herkese cahil demişsin, sataşmaya çalışmıssın da boşa yani bu caba. Kıvırmaya kıvranmaya gerek olmayan bir durum. Herkesin suçu günahı kendine. Bu adamların yaptığı düşünülen işten daha kötü bence iftira. Benim gözümde bunları yargılayan zihniyet ( yaptıklarını farz ederek) ile o başı açık kadınlara laf edenlerin zihniyeti aynı. Herkesin dini kendine yani bunu bir öğrenemediniz gitti. O onları kötülesin sen onları bitmez yani. Dediğim gibi konuşmaya lüzum yok hiç.

• Hacı olduklarını nerden biloyon ya çomarı

0|1
    0|0
Yükleniyor...