Kapat

Neden doğru dostu bulamıyorum?

Yardımınıza ihtşyacım var. Benim bu zamana kadar çok fazla arkadaşım oldu fakat sürekli kendi isteğimle bu arkadaşlıklarımı sonlandırdım. Yani bir şekilde okul bitince konuşmamak vs gibi. Arkadaş olduğum kişiler gerçekten kişisel olarak çok saf ve iyi niyetli insanlar dahi olsa beni en çok sıkan ortak durum muhabbetlerinin beni sarmaması. Yani hepsinin tek bahsettiği konu sevgilileri veya erkekler okullarındaki erkekler yakışıklı erkekler vs. Gerçekten bu konulardan artık gına geldiği için bende onlarla olan ilişkimi bitiriyorum. Sonra dışarıdan suçlu görünen kişi yine ben oluyorum çünkü mesela göndermeli twit atıyorlar dersane bitince arkadaşlıkların hiç olması gibi falan. Ben konuşurken hayat hakkında konuşmayı seviyorum. Gerçekten bu durum artık çok canımı sıkıyor. Bana bir öneriniz var mı sizce ben mi çok fazla abartıyorum ama göz yumup arkadaşlığımı sürdürmeyi denediğimde de gerçekten sıkılıyorum ve bunaltıcı oluyor.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen ya benimde.. ama şimdi bir kaç arkadasm var onlarla iyiyim... İstersen arkadaş olabiliriz dertlesiriz..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onların yannda bulunmak istemiyorsan bulunma. Zorunda değilsin. onlar sıkılsaydı senın yanında bulunurlarmıydı? hayır sanmıyorum. Gercek duygularını onların yuzune soylersen kırabılırsın ama sessızcee uzaklasmak en azından dusuncelerını bıraz olsun saklar. Kendıne gecenın 3 ünde bile kötu bır durum oldu kaygısıyla yatagından kalkıp gelecek dostlar bul.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• dost=çıkar!

1|0
    0|0
  • Onun sebebi şudur sen arkadaşlarından çok dah olgunsun aynı frekansa gelemiyorsun dolayısuyle kenden büyük kişilerle konuşmalısınki aynı frekansa gelebilirsin

1|0
    0|0
    • Yalnış tercihmi acaba doğru tercihmi

• Evet tam olarak bu. :)

• Ordamısın

• aynen öyle milletin bir derdi yok hepsi kız erkek peşindeler.
    boş ver gitsin insanları yalnız takıl

0|0
    0|0
  • Ünide kafana göre birileri çıkar mutlaka

0|0
    0|0
  • Hayatina insanları deneyerek al

0|0
    0|0
    • İşte sorunda burda başlıyor o deneme aşamasında yakın olmaya başladığım insandan durduk yere kopamıyorum bir sebep sunmadan

• Kendine zarar verirsin kimseye sebep sunmaya geek yok

• Bulursun sabır et

0|0
    0|0
  • buyur...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...