Birine kürt diyince neden hakaret olarak algılıyor?

İnsanlarla normal sohbet ederken merak ederek sen kürt müsün? Diye sorunca kürtler çok sinirleniyor, sanki küfür etmişiz gibi davranıyorlar. Nedeni nedir acaba?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• pkk terörü
    kaçakçılar
    kadın satıcıları
    uyuşturucu satanlar
    kumarhaneler gece kulupleri
    pavyonlar genelevler
    Metropollerde çarşıda pazarda markette bağırarak kabaca dillerini konuşmaları aşırı şekilde saygısızlıkları görgüsüzlükleri
    Turiste tecavüz edip öldürmek istemeleri ve ensest ilişkileri töre diye kapatmaları ve bu gibi olaylardan ötürü sevilecek tarafları kalmamış
    pbs.twimg.com/.../fSBVdDXN.jpeg

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kürt olduğu için böyle algılıyor :DDDDDDDDD

0|1
    0|0
  • Türküm ama biri bana mizah yollu da olsa "Kürt müsün, Kürt gibi bilmemne yapma" dese kanım çekiliyor. Irklar hakaret veya övgü amaçlı kullanılmamalı.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hiç denk gelmedim

0|1
    0|0
  • Bu zamana kadar gösterilen tavirlarsan dolayi oyleler

0|0
    0|0
  • Irkçı insanlar yüzünden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• "Kürt müsün" sorusunu sorunca senin Kürtleri sevmediğin sanrısına kapılıyorlar.
    Birçoğu da ilk başta asıl memleketlerini gizliyor.
    Arkadaş 5 dakika önce Antalyalıydın, şimdi ne değişti de Diyarbakırlı oldun?

1|1
    0|0
  • Onlarda biliyor nasıl iğrenç olduklarını o yüzden

1|1
    0|0
  • çünkü kürt olduğu için :D

0|1
    0|0
  • 90'lı yıllar hatırlarm gerçekten hakaret gibiydi. Çoğu saklardı

0|0
    0|0
  • Kurt demicen ingliz dicen knka

0|1
    0|0
  • Çünkü son zamanların popüler kalıbı Kürt müsün? genelde yanlış yapılan durumlarda aşağılamak için kullanılıyor

0|0
    0|0
  • Aynen öyle bana lazmısın diyorlar sıkıntı yokda toplumda biraz algı oluşturuldu kürt kardeşlerimze karşı oyüzdendir

0|0
    0|0
  • Kurtum. Hic oyle tepki veren kimseyi goremedim. Belki sen hayal dunyandan buyutuyosun bunu. Ya yaran var. ya da irkcisin..

0|0
    0|0
  • Adamlar haklı

1|0
    0|0
  • sürekli dışlanmışlık hissiyatı bence

0|1
    0|0
  • bazı insanlar kürt kelimesini terörizm kelimesi ile özdeşleştirip söylerkende o imada söyleyince yanlış anlaşılabiliyor.

0|0
    0|0
  • bazı insanlar yuzunden dışlandıklari icin terörist sandklari icin her kürt terörist degildir

0|0
    0|0
  • kötü izlenimleri var

0|0
    0|0
  • Eskidende avrupada falan biz türkler icin türk denince hakaret olarak algilaniyormus

0|0
    0|0
    • Sen bu yanlış bilgiyi nerden öğrendin acaba

• Ayni seyden bahsediyoruz ama sen sadece gunumuz koşullarinda dusunuyorsun. Aynisi zamaninda Türklerde varmis diyorum abi bunu daha nasil anlatayim sana anlamadim !! Anlamak istemiyorsan anlama ne yapayim artik

• Türkler tarihin hiç bir yerinde ırklarından utanç duymadılar mübarek insan ama Türk oldukları için eziyet gördüler eve benim sana ısrarla anlatmaya çalıştığım şey adamlar kürt olduklarını söylemeye utanıyolar

Yükleniyor...