Birine kürt diyince neden hakaret olarak algılıyor?

İnsanlarla normal sohbet ederken merak ederek sen kürt müsün? Diye sorunca kürtler çok sinirleniyor, sanki küfür etmişiz gibi davranıyorlar. Nedeni nedir acaba?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• pkk terörü
    kaçakçılar
    kadın satıcıları
    uyuşturucu satanlar
    kumarhaneler gece kulupleri
    pavyonlar genelevler
    Metropollerde çarşıda pazarda markette bağırarak kabaca dillerini konuşmaları aşırı şekilde saygısızlıkları görgüsüzlükleri
    Turiste tecavüz edip öldürmek istemeleri ve ensest ilişkileri töre diye kapatmaları ve bu gibi olaylardan ötürü sevilecek tarafları kalmamış
    pbs.twimg.com/.../fSBVdDXN.jpeg

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 14

• "Kürt müsün" sorusunu sorunca senin Kürtleri sevmediğin sanrısına kapılıyorlar.
    Birçoğu da ilk başta asıl memleketlerini gizliyor.
    Arkadaş 5 dakika önce Antalyalıydın, şimdi ne değişti de Diyarbakırlı oldun?

1|1
    0|0
  • Onlarda biliyor nasıl iğrenç olduklarını o yüzden

1|1
    0|0
  • çünkü kürt olduğu için :D

0|1
    0|0
  • Kurt demicen ingliz dicen knka

0|1
    0|0
  • 90'lı yıllar hatırlarm gerçekten hakaret gibiydi. Çoğu saklardı

0|0
    0|0
  • Çünkü son zamanların popüler kalıbı Kürt müsün? genelde yanlış yapılan durumlarda aşağılamak için kullanılıyor

0|0
    0|0
  • Adamlar haklı

1|0
    0|0
  • Kurtum. Hic oyle tepki veren kimseyi goremedim. Belki sen hayal dunyandan buyutuyosun bunu. Ya yaran var. ya da irkcisin..

0|0
    0|0
  • sürekli dışlanmışlık hissiyatı bence

0|1
    0|0
  • Aynen öyle bana lazmısın diyorlar sıkıntı yokda toplumda biraz algı oluşturuldu kürt kardeşlerimze karşı oyüzdendir

0|0
    0|0
  • bazı insanlar kürt kelimesini terörizm kelimesi ile özdeşleştirip söylerkende o imada söyleyince yanlış anlaşılabiliyor.

0|0
    0|0
  • kötü izlenimleri var

0|0
    0|0
  • bazı insanlar yuzunden dışlandıklari icin terörist sandklari icin her kürt terörist degildir

0|0
    0|0
  • Eskidende avrupada falan biz türkler icin türk denince hakaret olarak algilaniyormus

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen bu yanlış bilgiyi nerden öğrendin acaba

• 2ay

Ayni seyden bahsediyoruz ama sen sadece gunumuz koşullarinda dusunuyorsun. Aynisi zamaninda Türklerde varmis diyorum abi bunu daha nasil anlatayim sana anlamadim !! Anlamak istemiyorsan anlama ne yapayim artik

• 2ay

Türkler tarihin hiç bir yerinde ırklarından utanç duymadılar mübarek insan ama Türk oldukları için eziyet gördüler eve benim sana ısrarla anlatmaya çalıştığım şey adamlar kürt olduklarını söylemeye utanıyolar

Yükleniyor...