LGBT hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açıkcası ben gaylerin ve lezlerin duyduğu bu duyguya saygı duyuyorum ama bunu abartıp cinsiyet değiştirip ve travesti olmalarına saygı duyamıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekte kim olduklarını bildikten sonra bence dünyanın en içten en dürüst insanları oluyorlar.
    Çünkü toplum baskısı yüzünden takmak zorunda oldukları maskeyi sizin karşınızda çıkartıyorlar.
    Bunu onlardan başkası yapamıyor.
    Ben samimiyetlerine inanıyorum yani.
    Ha çirkefleride çok çirkef oluyor o ayrı :) sanırım bir tür savunma mekanizması

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevmiyorum. Tamam madem aşıklar cinslerine seviyeli yaşasınlar biraz başkalarının göz zevkini bozacak görüntüler çıkarmasınlar. Yürüyüşlerde çıplak çıplak birbirlerine dayıyorlar, öpüşüyorlar, sevişiyorlar, terbiyesiz sloganlar atıyorlar. Böyle kim sevsin ki? Kim yürüyüş yapmalarını istesin? Bunu normal karşı cinse ilgi duyan insanlar yapsa onlara da ses çıkarırım. Fakat yapanı görmedim. Birbirinize ilgi duyuyorsanız gidin ötede ilgi duyun ortalıkta yaparak milleti bu saçma görüntülere maruz bırakmayın, çoluk çocuk görüyor doğru bişey zannediyor. Terbiyesizliğin lüzumu yok.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 33

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben hiçbirine sevgi duymuyorum. Benden uzak Allah'a yakın olsunlar

1|1
    0|0
  • Benden uzakken çok tatlı buluyorum onları ❤

0|0
    1|0
  • Gay bir arkadaşım olabilir kanka gibi yani😂
    Lezler benden uzak dursun korkuyorum onlardan 😕😕😕😕

0|0
    0|0
  • Hicbisey

0|0
    0|0
  • hepsine saygım var

1|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    1|0
  • Benim kabul edebileceğim bir şey değil ama saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Sana soruyorduk bizde

0|0
    0|0
  • Senin gibi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Bana dokunmasınlarda isteyen istediğini yapsın