Aldatmak bir aliskanlikmidir?

bir insan aldatiyorsa sorun kendisindemi karsindami yoksa ikisinin uyumusuzligunda mi bir kisi neden yetmez aldatanlar aldatmaktan neden vazgecemiyor siz bunlar hakkinda ne dusunuyorsunuz

Güncellemeler:
2ay kimseyi elestirmeyin ben burda kavramin nedenini soruyorum eylemi irdeliyorum adilik soysuzluk falan yazacaklar hic yazmasin sevgiler sanki aldatanlar kimle aldatiyo insanla dimi

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• aslında aldatmanın bir nedeni yoktur.. benim yüzümden ya da ilgisizliğimden oldu gibi cümleler kurmak doğru değil.. erkek ya da kadın ilişkilerinde kendi arzu ve isteklerini ne zaman kendi çıkarlarına göre kullanırsa aldatmaya açıktır.. bunun fiziksel olması gerekmez... başkasıyla sanal beraberlik kurmasıda aldatmaya girer.. tabi ki bunlar zamanla davranış haline gelir..

1|0
    0|0
    • 2ay

guzel yorumunuz icin tsk

• 2ay

ben bir ilişki yaşacaksınız bunun ikinizede sürekililk katması amacı ile söyledim.. neyi ne kadar umursuyor olup olmamanız ikinize bağlı bir şey zaten.. ona bir şey diyemem..

• 1ay

EİG için teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmak bir kişilik bozukluğudur. Bir kere aldatan, zora düştüğü an yine aldatır. Kişinin kendi özgüvensizliğinden kaynaklanan bir durumdur. Karşı tarafla alakası yoktur.

1|0
    0|0
    • 2ay

aldatmamanin nedeni ne peki o kimden kaynaklaniyor:)))

• 2ay

peki ya bitirmek falan istemiyosam

• 2ay

O zaman açık ilişki yaşayacaksın. Partnerin de dışarı açılabilecek, sen de.

Erkekler Ne Diyor 15

• Aldatma temelde karakter bozukluguna dayanir. Onu sevmiyorsa ayrilmak yerine aldatmayi secer ya da onda yasayamadigi cinselligi baskalarinda yasamak ister.

1|0
    0|0
  • Aldatmak sadece duygularla alakalı değildir hem biyolojik hem de tarihsel hafızayla da ilgilidir. Açıkçası ben aldatmayı türün kaçış yolu olarak bakıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

tebriks bencede sadece eylem degil derin bir kavram

• 2ay

yazamiyorum cunki exper seviyem yetersimis

• 2ay

Beni takip edersen yazabilirim

• evet genelde alıskanlık oluyor

1|0
    0|0
  • aldatmak zirveden uçuruma atlamaktır.

1|0
    0|0
  • Bence suç karşısındakinde olsa bile aldatmamalı oturup konuşmalı olmuyosa boşan sonra ne halt yiyosan ye

1|0
    0|0
  • hata yaptgının farına varmazsan alıskanlık olur

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • ilk başta olmuyor sonra alışkanlığa dönüşüyor

1|0
    0|0
  • Karaktersizliğidir.

1|0
    0|0
  • Yalan söyleyen ile aldatan insan aynı davranışları tekrarlar.

1|0
    0|0
  • aşkı hak etmeyen aldatır.

1|0
    0|0
    • 2ay

ben birine asik olunca baglanmamak icin aldatiyorum o ne olacak

• 2ay

kesinlikle insanlar nankor kime aciyip fedakarlik edersen sana odetiyor ben sen hepimiz boyleyiz onune bakicaksin hep

• 2ay

okadar çaba gösteripte hak etmedigim durumları yaşamak koyuyor arasıra

• beceridir.

1|0
    0|0
  • yo alışkanlık dagil sapıklıktır o. cocukları aldatır

0|0
    0|0
  • Alışkanlıktır. Benim hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sende de var sanırım aynı durum?

• 2ay

Aldatmanın tadı her şeyden güzel. Gizli olması çok heyecan veriyor

• 2ay

İlişki yaşıyor musun

• Evet yapan bir daha yaparğ

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şerefsizliktir!

1|0
    0|0
  • hata kendisindedir bence normal bir insan aldatmaz

1|0
    0|0
  • Aldatmak tek kelimeyle karektersizliktir. niye karsindaki kişiyi sahiplenme duygusu olmuyor da niye aldatirki karakteri oturmadigindan

1|0
    0|0
  • Aldatmak alışkanlıktır, bazen doyumsuzluğun dışa vurumu bazen yalnızlığın bazense anlaşılamadığını düşünmenin. Her türlü sebepten doğar ama en komiği aldatırken yakalanmayacağını düşünmeleri :)

1|0
    0|0
  • Kisinin kendisindedir eger sevmiyosan ayrilirsin karaktersizligin luzumu yok

1|0
    0|0
  • İğrenç insanlar ya aladatanlar

0|0
    0|0
  • Maya bozuksa alışkanlıktır

0|0
    0|0
  • alışkanlıktır ve be fena alıştım bu işe

1|2
    0|1
Yükleniyor...