Çok nefret ediyorum şu durumdan?

Ya aga sosyal medyada yorum atıyo kızlar yorumun altına erkekler üşüşüyo bir sürü şey yazıyolar malumunuz olan şeyler sonra sahteden iyi güzel konuşanlarda alttan alttan fitili vermeye çalışıyo anlıyosun az öncede burada gördüm kızın teki bir soruya ''Kendi kendime konuşunca napıyom ben aqyum diyorum'' diye yazmış soran kişide ''Olmayan şeylemi ilginç'' diye yazıp saçma sapan bir hamle yapmış hayır yani öyle bir ortamdan bir şeylermi bekliyo ya da niye öyle düşünmesini sağlamaya çalışıyo lan bir gün sinirden ölücem şu duruma yemin ediyorum bir tanesi elime geçse s**cem eb"sini bu nedir aga ya. Ulan tamam bizde arkadaş ortamında o muhabbetin dibine vuruyoruz iyi güzel hoşta ama bir kız olunca yanımızda küfür bile etmiyoruz yani niye böyle boş laflar niye böyle durduk yere rahatsız etmeler oluyo anlamıyorum vallahi kafayı yiyicem sonunda şu laukları gördükçe bende şalterler atıyo.
Gizli kullanıcı olalımda ya**ak kendini satıyo demesinler a q :D Hadi iyi geceler akşam akşam gördüm yine terledim sinirden :D

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eyyorlamani seviyim knk

0|0
    1|0
  • Bende kil kapiyorum onlardan. Cevap vermemek en doğrusu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Cevap verince daha aşırı oluyo dahada pis teklifler geliyo o çaresizlik bir kız için en kötü durumlardan biri bence. Kadının teki profile yazmış direk yorum yaptım diye mesaj atmak zorunda değilsin diye bu bana koyuyo be kardeşim bizde erkeğiz sende erkeksin sende annenin biricik oğlusun bende e daha ne farklı seni buna iten?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...