Dış görünüş mü önemlidir sizin için?

Bence kimse bu soruya doğru cevap vermiyor 😁😁 yani lütfen bu defa doğru cevaplar verin dış görünüş önemli demi sizin için kankalar?

1|1
15|60

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes için önce dış gelir.. Çünkü gözler dışı görür ve bişey olursa içini merak eder.. ha orana vurursak %30 dış %70 iç olur.. içi boş ise dış dünya güzeli olsa boş o da bir gerçek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Göze hitap etmeli. Bu ifade kullanildiginda hep yakisiklilarin goze hitap edildiği düşünülüyor. Öyle degil oysaki. Senin gozune hitap etmeyen benimkine eder. Bazen sırf bor hareketi yüzünden o kişi gözüne hitap etmeye başlar. Bazende yine bir hareketi yüzünden artık gözüne hitap etmez. Mehmet diye biri vardı 4 yil oldu herhalde. Başlarda gözüme hitap ediyordu ama brnim icin yakisikliligin yanindan gecmeyen bir insandi. Beni kandirmaya çalıştı suanda dunyanin en cirkin insanindan daha cirkin geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• İlk başta tabi ki dış görünüş. Beğenmediğim, hoşlanmadığım bir kızla tanışmak istemem ki. Tanımaya başladıktan sonra karaktere bakarım. Karakterlerimiz uyuşmuyorsa dünya güzeli olsa olmaz.

1|0
    0|0
  • evet insan önce dışa bakar sonra içe bakar
    sizi ilk etkileyen genelde dış görünümdür

1|0
    0|0
  • İlk goruste "dış" gorunus elbette, ama bu kendimize yapildiginda zorumuza gider... İnsanlar "nar" gibidir, dışı guzeldir içi binbir cesit...

0|0
    0|0
  • ikinci planda.. yani sırf güzel diye hayatıma birini sokmam ya da onunla bir şeyler yaşamam.. arada duygusal bir bağ olmalı bunu daha önemli.

0|0
    0|0
  • Dis gorunus onemli

1|0
    0|0
  • Tamam yaa öyle olsun. Seni mi kırcaz. Bu kadar ısrar ettin madem :)

0|0
    0|0
  • Dis gorunus arti kisilik.. biri olmadan dgeri bir bka yaramaz

1|0
    0|0
  • bakımlı olsun elleri güzel olsun fazla değil beyni olsun yeter

1|0
    0|0
  • Çamurun içinde bulduğun elmas mı daha değerlidir, yoksa o büyüleyen güzellikteki kırmızı gülün dikeni mi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Çamurun içinde bulduğun elmas

• 2ay

Gördüğüne aldanmayacaksın. Çok güzel dediğim kadınlara yaklaşınca birçoğunun beyni ya da kalbi olmadığını gördüm. Bu bir genelleme değildir elbette ama dış görünüş yanıltır. Benide etkileyen güzel kadınlar oldu elbet ama çok azını gerçekten değerli buldum. Yani görünüş ne önemlidir, nede önemsizdir. Ben, baktığımda o kadının kalbindeki sıcaklığı göremiyorsam mezarlığa geldiğimi düşünürüm. Kendi yorumum, kimse kızmasın bana.

• 2ay

Yok doğru aynen de öyle. Dışı güzel olanın icide güzel olacak diye bir genelleme yok aynen

• Fazlasıyla önemli... İnsanlar birbirlerini görsel olarak beğenmeden tanıma ihtiyacı hissetmezler. önce dış güzellik gelir sonra iç güzelliktir karakterdir vs ama bunlar sadece bağlayıcı unsurlardır, ilk demiri bıraktıran sebep tamamen dış görünüş.

0|0
    0|0
    • 2ay

Fakat iç güzellik olmadiktan sonra insanın dışı umrumda olmazdı benim

• 2ay

Of ben ne diyorum sen ne diyorsun

• 2ay

Sonuç olarak dis görünüş her zaman bir Adım öndedir

• valla bakım sart kızlar ıcın mesela ben asırı ruj makyaj topuklu bayanlar ıtıcı gelıyo bana ama dogal gıyınen dogru yuruyen hanım kızlar hos gelıyo nedense

0|0
    0|0
  • dış görünüşünü beğenmediğimin içini merak etmem..

0|0
    0|0
  • her şey önemli bence

0|0
    0|0
  • İlk tanışmada evet

0|0
    0|0
  • tabi ki önemli. sanırım karşı cinste aradığımız özellikleri soruyorsun? en önemli şey dış görünüş

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok saçma ama bence

• 2ay

Karakter karakter yavv dış görünüş düzeltilir değiştirilir ama iç karakter değişmez

• 2ay

değişmesinde bana bundan napcam ben karakterini

• İç görünüş alanında uzman doktorların işi. Biz dışçıyız.

0|0
    0|0
  • Evet? Yoksa senin icin degil mi 😂

0|0
    0|0
  • Önemli olmasa tipsiz erkekleri reddeder'miydiniz :D

0|0
    0|0
  • Yedss

0|0
    0|0
  • Her zaman değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama çoğunlukla

• 2ay

Duruma göre değişir. Mesela bir düğüne bir kutlamaya katılırsın burada hiç konuşmadığın kişi tabi ki dış görünüşüyle ilk göze çarpar. Ama hisler de çok önemlidir. Mesela istediği kadar göze hitap etsin genel olarak his yoksa yok sayarım.

• 2ay

En doğalda bu

• herkes için onemli

0|0
    0|0
  • Önemli tamam

0|0
    0|0
  • Onemli.

0|0
    0|0
  • İllaki insan ilk dış görünüşe bakıo. Sonrasında karakterlere felan bakıo. Dış görünüş önemli 👍🏻

0|0
    0|0
  • hayır onemlı olan ıcı nasıl olması

0|0
    0|0
  • git uyu sen ne kankası lan kaç kere gördün beni

0|0
    0|0
  • Sokakta gördüysem içine bakamam heralde o yüzden dış görünüs ama tanıdıgım birisyse eger hiçbir önemi yoktur 👍🏻

0|0
    0|0
  • Tamamen değil

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Tabiki dis gorunus onemli insanlar begenmediklerini tanimak bile istemiyolar! Bakimli olmak gerek ama karakter dis gorunusten daha onemli

1|0
    0|0
  • Evet dış görünüş önemli benim için tabi sonradan karaktere bırakıyor yerini ama gözüme hitap etmeyen biriyle de içini öğrenmek için çabalamam istediğiniz kadar eleştirin

1|0
    0|0
  • Dis gorunus de onemli. Bir insan seni fiziksel olarak cekmezse ruhen de cekmez diye dusunuyorum.

1|0
    0|0
  • Dışını begenmedikimin içinide merak etmem

1|1
    0|0
  • Önemli

1|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • İç önemli çünkü içimden diyorum

1|0
    0|0
  • önemli tabi

1|0
    0|0
  • Evet önemli

0|0
    0|0
  • tabiki önemli

0|0
    0|0
  • Zerre kadar umrumda değil

0|0
    0|0
  • Ewet 🤐🙈

0|0
    0|0
  • hem iç hem dış yani aksini söyleyen yalancıdır

0|0
    0|0
  • Önemli ama sadece dış görünüşle olmuyor hicbisey dışı taş , içi boş insan bir boka yaramaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...