İtiraf etmek isteyen var mı?

İçinizde kimseye söyleyemediğiniz ama sizi yiyip bitiren söyleyipte kurtulsam deyip bir türlü söyleyemediğiniz bişeyler vardır elbet.. hani bazen hiç tanımadığınız biriyle dertleşmek istersiniz ya bugün o kişi ben olmak istiyorum ve kendi itirafımıda ilk itiraftan sonra açıklıyorum ne dersiniz?

Güncellemeler:
2ay E bende itiraf ediyim bari dışardan bakıldığında gayet mutlu bir genç kız gibi görünsemde içimde bir şeytan bir çocuk ve bir kadın barındırıyorum 19 yaşında olmama ve ailemin olmasına rağmen ailemden ayrı bir şehirde hem okuyup hem bursla geçinmeye çalışıyorum üstelik babam yardım etmediği gibi çalıştığım paramdan borcunu yatırdım ve ona olan sevgim git gide azalıyor :(

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Babamı sevmiyorum hergun gitse diye dua ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bak normalde hiç aklımdan çıkmaz bu itiraf edilecek şeyler böyle anlarda ise gelmiyor arkadaş

1|0
    0|0
  • Sevgili dert defteri merhaba :)
    Bugün nasılsın

1|0
    0|0
  • Öncelikle, ailen sana belli bir yaşa kadar destek çıktı mı iyi kötü. Çıkmıştır elbet.
    Sende az bıdılasan desteklesen. Hayat hiçte öyle toz pembe değil. Babanı sev.
    Benim babam sağ. Bazen kavga ederiz ama hemen özür dilerim. Babana sevgim eksilmesin...

Benim de söylemek istediğim birşey var kendim için
    O kız benim yanımda yaşlansın TANRIM...

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum: Allah'a ihanet ettik, toplum olarak! Kur'ân ve Sünnet yerine batıya özendik, milletçe!

0|0
    0|0
  • bir kız var çok seviyorum ama bir türlü diyemiyorum kaybederim korkusuyla

1|0
    0|0
  • var tabiki söylemekle bitcek dert degil

0|0
    0|0
  • O metroda osuran bendim.

0|0
    0|0
  • ya kız kaşarın teki biliyorum ama gel tost yapim seni diyemediyala. d

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Çevredekilere, allah bildiği gibi yapsın şu an önümde ölse, umrumda bile olmaz diyorum ama, bir kere gel dese koşa koşa gidecek kadar doldum ona :) 2 yıl geçti, ne kalbimde ne aklımda onun yerine kimse geçemedi.

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Herhangi bir itirafım yol basit bir hayatım var.

0|0
    0|0
  • İnsanların mükemmel olmadıgını söylemek istiyorum yüzlerine

0|0
    0|0
  • Of o siktigimin beyinlisi aklımdan çıkmıyor defol ya

0|0
    0|0
  • lisede sınıfta kimse yokken osurup kokutan bendim. herkes tenefüsten geldi ıy sınıfa ne olmuş öf demişlerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...