Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için, insan nüfusunu azaltır mıydınız?

Dünyayı daha iyi bir yer yapmak için, insan nüfusunu azaltır mıydınız?

Öyle bir imkanınız olsa peki, nasıl bir teori uygulardınız?

1|1
12|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Oovv cok ilginc bir soru. Oyle ki cok iyi insanlar ve cok kotu insanlar dunyaya gelebiliyo ama dusuncem kotu insanlarin iyi insanlardan daha cok oldugu. bu yuzden engellemek tabiki isterdim. Metoda gelince de cok utopik seyler geliyo aklima insan dogasina biraz ters duseriz bilemedim 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Bunu deneyenler sevgilisiyle kurşuna dizildi (mussolini ) bunu deneyenler sevgilisiyle zehir icip intihar etti (hitler ) sonra saddam, kaddafi vs noldu nufus azaldı dünya iyi biryer mi oldu bunlar kötülukle yapamadilar ben kotuluk siddet yanlisi asla deilim iyilikle dunya nufusu azalmaz ancak kısırlaştıracaksın insanları

1|1
    0|0
  • Hayır , dünyanın daha iyi bir yer olması için eğitim , adalet ve yönetim gerekiyor. İnsanlar kontrol altında tutulmalı ve eğitim seviyesini yükselterek topluma zarar veren davranışlar azaltılıp bu tip davranış işleyenlere ağır piskolojik cezalar verilmeli.

1|0
    0|0
  • Bu sorduğun soru hakkında birçok film yapıldı. Mesela yenilmezler. Bilmiyorum. İyi insanları neye kime göre belirleyeceğiz ki?

1|0
    0|0
  • Hatta insanlar bitmeli insanlar olmadan ben e daha güzel olur dünya ki oylede

1|0
    0|0
  • zika virüsü, kanser, aids gibi hastalıkları labaratuvar ortamında arttırırdım, sigara ve her türlü uyuşturucuyu yasal hale getirip, gay, biseksüelliği özendirici ortamlar yaratır, gdo lu gıdaları piyasaya sürerdim. Bir yandan kazanır bir yandan nüfus azalır dı.

1|0
    0|0
  • hayır..
    ne kadar istesem de hayır..

1|0
    0|0
  • soykırım insanlık suçudur ne şekilde nasıl yapıldığı önemli değil ayrıca soykırımcılar merhamet gösterelmeyen lanetliler arasına katılır ahirette

1|0
    0|0
  • azaltırım...7 milyar nüfus var kuru kalabalık... nüfusu 300 milyona düşürürdüm.. dünya için yeterli...270 milyon kadın 30 milyon erkek :D :D

1|0
    0|0
  • azaltırım tabii
    gereksiz orta doğu ırkları olmadan daha güzel olur dünya

1|0
    0|0
  • Dogunca yapilan asilarin içine caktirmadan kisirlik ekletirdim :D :D

1|0
    0|0
  • erkekleri azaltırdım

1|0
    0|0
  • Dünya nüfusunu azaltmak için gereken hersey yapılıyor zaten. Önemli olan doğru sayıyı bulmak güzellik

1|0
    0|0
  • Azaltmam ama kalkipta 10 cocuk yaptirnam cahilce

1|0
    0|0
  • Yoo alakasiz

1|0
    0|0
  • İyi olurdu ya 10k nufus yeter fazla bile

1|0
    0|0
  • Dünyaya zarar olan işe yaramaz insanları topluca yakardım.

1|0
    0|0
  • İllumi ati mi o?

1|0
    0|0
  • Öyle daha iyi olacağı kesin olsa bile birilerinin gidip birilerinin kalması kararını neye dayanarak ben veriyorum. Belki gidenlerden olmam lazım

1|0
    0|0
  • Bu gücü elinde bulunduranlar yapıyor zaten, örnek; aids in tedavisi olduğunu duydum, ama tedavisi yok denir

1|0
    0|0
  • Insan nufusunu azaltirmiydim bilmiyirum ama azaltirdim evet azaltirdim yalniz kopeklerden en az 50 yavru talebim olurdu cunku hayvanlar sadik ve iyilerdir

1|0
    1|0
  • kötülere ölümmmm

1|0
    0|0
  • Teorim: siyaset yapardım

1|0
    0|0
  • Türkiye dışında her yere atom bombası Belarusla Ukrayna hariç orada da sadece erkekleri öldürecek bir kimyasal kızlar bizim ülkeye transfer👍🏻

1|0
    0|0
  • Aklımdan hep geçiriyorum bunu.

1|0
    0|0
    • 2ay

Atom bombası atılacak yerler ; Doğu ve Güneydoğu. Amerika, Israil, Çin.

• 2ay

Kitle imha silahları o an çözümse bile etkikeri uzun yıllar sürer atom bombasi mucitlerinin bile en buyuk pismanligim onu bulmaktı derler

• türkiye hariç herkesi marsa atardım

1|0
    0|0
  • senden başlamalı azaltmaya

1|0
    0|0
  • azaltmazdım :D

1|0
    0|0
  • IQ testi yapardım 120 altını katlederdim :)

1|0
    0|0
  • Kıyamet kopsun olsun bitsin

1|0
    0|0
  • Bir kiside kalsak dunyayi halletmeyi beceririz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Aynen insanlıktan uzak olan sadece fiziksel özellikleri insana benzeyen, ruhen insanlıkla alakası olmayan herkes ölse çok iyi olur hele pkklı köpeklerin soyu tükense daha da mükemmel olur 😂 😂 😂

1|1
    0|0
  • İnsan nufusunu azaltmak yerıne gücümü dunyaya adalet dagıtmak için harcardım

1|1
    0|0
  • it kopukdan önce din denen saçmalığı ortadan bir kaldırın hayal edin herkezin inancı aynı olduğu bir dunya...

1|0
    0|0
  • 1 Gün Anarşist olarak takılın istediğinizi yapın iznini verirdim bak o zaman nasıl azalıyor insanoğlu

1|0
    0|0
  • Sübyancar ve abazaları atarsak iyi olabilir

1|0
    0|0
  • Tembel ve işe yaramayanları keserdim.

1|0
    0|0
  • Ben birşey yapamam fakat nüfus azalması iyi samki

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Dan Brown'ın kitabında dünyanın üçte birini kısır eden virüs yaydılar. Mantıklı

1|0
    0|0
  • azaltırdım

1|0
    0|0
  • benim şöyle bir teorim var.15 yaşın üstündeki kızlara klips takılırdı. Evlendikten sonra ebeveyn olmak isteyenler teste tabi tutulurdu. Ahlaki kişil açısında. Eğer uygun bulunursa çocuk sahibi olunabilirid. Böylece bir 100 yıl sonra kötü insan sayısı bitmesede azalırdı. Önüne gelen dğruyo anasını satayım

1|0
    0|0
Yükleniyor...