Bu site imanınıza zarar veriyor mu?

Bu site imanınıza zarar veriyor mu? cok garip sorular görüyorum sitede yeni sayılırım hani hep mi böyle kızlar yok eşortmandan erkeklerin orasını burasını yorumlamışlar bilmem ne falan insanı hep tahrik eden sorular var bende hani kendine hakim biriyim ama bu tip garip sorular insanın aklına giriyor sizce sitedeki hesabı kapatmalı mıyım bu soruları görmemem için bir çözüm varsa önce onu yapcam ama yoksa galba kapatcam olmuyor çünkü...

Güncellemeler:
mşişö.
mn kööi

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sitedeki fakeler onlar. Belkide adminler soruyor. Siteye üye geldikçe onlar para kazanıyor. Öyle düşün.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kapat gitsin bende yok yere kendimi üzüyorum bir laf anlamaz italyan düşkünü aciz kişi ile biseksüel arkadaşa müslümanlık anlatmaya çalıştım olan bana oldu sinirde kendime yeni geldim hatta
    sorduğu soruya düzgün cevap vermen bile yetmiyor istediği cevabı arıyorlar
    sapık dolu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sosyal medya genel olarak nasıl kullandığına bağlı olarak inandığın şeyleri etkiler.

0|1
    0|0
  • pembiş renkli cinsellik sorularının çoğu kız profilli erkek arkadaşlar ve hayal güçlerini kullanıyorlar... ciddiye alma

2|2
    0|0
  • neden olmuyor ki ben de hiç o tarz sorulara yorum yazmıyorum, açıp okumuyorum bile. sen de eğşendiğin kısımlara takılıp diğerlerini görmezden gel.

1|1
    0|0
  • hadi kapat git burası sana göre bir yer değil

1|0
    0|1
  • yokk

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Cinsellik bölümü kapali oldugundan sorun yok temelin saglamsa hic birsey olmaz.

0|1
    0|0
  • yaşını 16 yaparsan o sorular sana gözükmez.

0|1
    0|0
  • %100 verir kardesim haram hayallerle baslar

1|1
    0|0
  • Kapat git

0|1
    0|0
  • Cinsellik kategorisini engelleyebilirsin

0|1
    0|0
  • %100 haklısın kardeş. Tüm abazalar chat sitelerine gidecekken yönü şaşırmış ks ye gelmişler..

0|1
    0|0
  • Veriyor okumadan geç derim

0|1
    0|0
  • bence kötü örnek. kız olsun erkek olsun günaha teşvik ediyor birbirlerini. bende 4 gün oldu siteye geleli.

0|1
    0|0
    • gitmek laızm bence gidelim mi

• Cinseli sağlık, cinsel yaşam ve nasılım kategorilerini engellersen ekranında bu tür soruları görmezsin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla veriyor. Çok günahkar oldum burda ben. Yapmadığım şeyler yaptım.

0|1
    0|0
  • Ben zaten oldum olası hiç anlamamışımdır muhafazakarların bu sitede olmalarını.. Onların bütün inançlarına ters bir durum burada olmaları.

1|0
    0|1
    • muhafazakar falan degilim kendi halinde bir insanım herhangi bir kalıpla beni sınırlandırmaya calısma dede

• Seni acaba cümlemin neresinde kastetmiş olacağımı söylermisin aklı evvel koşan eleman?

• evet

0|1
    0|0
  • Vermez

0|1
    0|0
  • Burdaki cinsel soruların çoğu troll.
    "Yok sevgilimle yiyiştik, yok basenlerim şöyle, ilişkide şöyleyim böyleyim falan" vs soranlar genelde pasif erkek veya travesti.
    Dikkat hep gizliden soruyorlar.

0|1
    0|0
  • Ülke yönetimi imana zarar veriyor

0|1
    1|0
  • filtreleme var sitede. mesela bazı kategorileri engelleyebilirsin. ben de cinsellik engelli mesela.

0|1
    0|0
    • nerden gircem?

• üstte konular bölümü var. ordan rahatsız olduğun bölümü tıkla. engelle butonunu göreceksin. ordan engelle.

• Kapat bir yobaz daha eksilsin. İmanın zayıflamaz hem.

1|1
    0|1
    • Atatürkçüyüm akpli değilim dostm.

• Hayır vermiyor

0|1
    0|0
  • Hayır etkilemiyor

0|1
    0|0
  • Hem de nasıl
    Öyle bir törpülüyor ki..
    Keşke evlenebilsem de şu lanet saçma sapan yerlerden uzaklassam. Lanet olasıca yalnızlık kimsesizlik işte 😢

0|1
    0|0
  • Kardeş bnce üyeliğini iptal et kesinlikle zarar veriyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...