Kankam ve sevdiği çocuk?

Kankam ve sevdiği bir çocuk var. Bu çocukla en başta kankalardı sonra kankam sevmeye başlayınca çocuktan uzaklaştı. Ona farklı gözle bakmaya başladı diyelim. Sonra bu cocugu seven bir kız daha ikisine falan sataşmaya başladıçBaşlarından çok şey geçti. Geçen sene çocuk bence arkadaşımı seviyordu bakıyodu çok fazla ama hep yalanlıyodu. Bende hep seni seviyor diyordum o mutlu olunca bende oluyordum. Fakat bu sene o sataşan kızda çıktı hayatımızdan birde aynı okula gidiyoruz o çocuk kankam ben falan. Çocuk artık kankama bakmıyor bana hergün soruyor bugun bana nasıl baktı seviyormu ama artık hiç kafasını o tarafa bile bakmıyor. Hatta bir kız var onla uğraşıp duruyor sürekli. Galiba arkadaşım bunu görmüyor ama tepki vermediği için çok fazla üzülüyor. Bende onu motive ediyorum üzüülme falan diye. Ama bu çocuk sevmezse kankam daha çok kahr olacak ne yapmalıyım nasıl mutlu edicem onu_

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Lise hayatım boyunca kizlara hiç yuz vermedim sevgilide yapmadım birbirlerino yediler. Sizinkide o duruma donmus biraz

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte arkadaşım çok üzülüyor yemek falan yemiyor o yüzden

• 2ay

Söyle ona takılmasın bu kadar. Bunu okulda gayet populer olan birisi soyluyor. Nasihatimi dinlesin. Değmez aglamaya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...