Annemi Üzdüm Çok Pişmanım Ne Yapmalıyım?

arkadaşlar ben üniversiteye bu yıl başladım evim ile okul arası 2 saat kyk yurdu çıkmadı özel yurtlar için durumumuz yok. Derslerim 11 de başlıyor ben sabah 6 da yola çıkıyorum başka ulaşım yok kimi zaman erken bitiyor ama ben akşam 6 ya kadar bekliyorum çünkü yine başka ulaşım yok. Bu gün yine aynısını yaşadım çok yoruluyorum ve eve gelince ders çalışmaya bile vaktim olmuyor. Annemde farkında oda üzülüyor bnden daha çok hemde ama ben o yorgunlukla üniversiteyi kazanmadan önce yurt çıkmazsa kızımı özel yurda veririm diyordun ama hani noldu diye bir çıkıştım. Durumumuz yok bende biliyorum ama istemden o an ağzımdan çıktı. Bunları söyledikten sonra ağlamış sonradan öğrendim çok pişmanım şimdi ne dersem yine içinde kalacak o söz ne yapmalıyım ne söylemeliyim? :(

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ev tut. Senin durumunda olan çok kişi vardır. Onlara ulaş. Ne bileyim okulun ilan panosuna şlan yapıştır. Anneninde elini öp özür dile.

0|0
    0|0
    • özür diledim hatta ciddi olmadığımı o an ağzımdan yorgunlukla çıktığını söyledim annem ne kadar tamam dese bile bir kırgınlık vardı yüzünde çok kötü oldum. Ev tutarım sorun değil ama bende ailemde tanımadığım biriyle kalmamı istemiyor bölümümden olanların hepsi ya kyk ya da özel yurtda kalıyor

• arkadaş bulana kadar artık gidip gelicem başka çare yok 1+1 eve bile razıyım şu an

• Aynen sakın bulaşma cemaatlere. Düzelir takma kafaya.

En İyi Kız Görüşü

• Valla kusura bakmada sen tek değilsin ben uni icin her gun sehir degistiriyorum ve derslerimde senden erken başlıyor cok cok erken kalkiyorum yola cikmak icin ama genede cok mutluyum, koylerde karda kista yuruyerek okula gidenler napsin, sen okuduguna sukret bunlara takilma ozel yurda bilmem neye takilma bazi seyler basarmak için zorluklari aşmak gerekir kolay yolla herkes basarili olur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• hep icinde kalır o suanda düşündümdü anne yüreği parcalanmıştır :(

0|0
    0|0
    • evet ama gerçekten onu mana ederek kırmak için söylemedim birden ağzımdan çıktı

• ama söylemiş bulundun annen bunu zor unutur :(

• Dizine yat ve özür dile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Annem ben seni kırmak ister miyim ya de senin benim iyiliğimi istediğinin farkındayım o an duygularım karışmıştı cahilce konuştum seni üzdüm de annen o senin
    Seni en iyi anlayan kişi
    Eminim içindekileri samimi bir şekilde söylersen bir öpücük kondurursan anlar seni

0|0
    0|0
  • Arayıp gönlünü alıp yorgunluktan öyle dedim seni kırmak istemedim diyebilirsin. :)
    İki tatlı şaka da yaptın mı tamamdır. :)

0|0
    0|0
    • yüzüne söyledim ben o lafı :( yaptım bana kırılmadı zaten kendine kırgın bende çok pişmanım

• hayır yok bir kampüsün içinde birde merkezde var merkezde ise 3 blok var 1. dönemin sonlarına anca gelir heralde oda çıkan çok olursa

• İnşallah gelir, 3 blok iyiymiş.

• Git al gönlünü biliyordur o senin içini

0|0
    0|0
  • özür dileyebilirsin

0|0
    0|0
    • diledim ama bir kırgınlık vardı be bana karşı değil kendine karşı sanki

• Özür dile huyuna git az geçer kırgınlığı

0|0
    0|0
  • Bende üzüldüm bu yasadıklarına inşallah bir yolunu bulur rahat imkanlara kavusursun. Anneler her türlü affeder ona yorgun oldugun icin sinirlenip biranda konustugunu söyle sarıl öp gönlünü al belki sıkıntını cözemezsin ama annenin kalbini onarabilirsin. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...