YENİ MODA NEREYE GİDİYOR BÖYLE?

YENİ MODA NEREYE GİDİYOR BÖYLE?
880 Sterlin fiyatları siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kafayı değiştirin ya lütfen, adamlar yapmış, sevmiş giyiyor ya da giymiyor size ne, siz giymeyin olur biter. Allah aşkına bu hareketin şort giydi diye tekme atan kafadan ne farkı var. Yargılamayın, eleştirin ve beğenmiyorsanız siz yapmayın arkadaş. Ama şu yargılama kafasından çıkın lütfen.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• B*kunu cikarttilar iycene dalga geçiyorlar resmen bizimle bunlarda modaci diye el üstünde gezdiriyolar yazık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yahudilerin kontrolundeki modayi takip edenlere mustehaktir. Boyle kisilerin basina lazimlikda gecirirler sidikli boklu elbisede giydirirler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Haklısın ya

• 2ay

@UnhandledException Herseyi gozumuzle gormeniz mumkun degil dostum. Allahu tealayida gozumuzle gormuyoruz inanmiyalimmi yani?

• 2ay

Hiç şaşırmadım sonunu Allah 'a bağlamana. Çıkar yol kalmayınca klasik dediğiniz şey işte. Kusura bakma ben Allah CC nün adının geçtiği örneği bile böyle bir konuda misal vermekten kaçarım. Kal sağlıcakla abican :)

• Altına işemek bedava

0|0
    0|0
  • Türkiye'de Satmaz Bu Zaten Bizimkiler Yıllardır Kesfetmisti

1|0
    0|0
  • Beyin bedava da kullanan cok az

0|0
    0|0
  • Bunu giyenlerde çarpık yürümek zorunda o zaman işin büyüsü kaçıyor Amerika bizlen d. şşak geçiyo

0|0
    0|0
  • Bunu bir kız gysn 5 metreden daha çok yaklaşmam

0|0
    0|0
  • Rezalet

0|0
    0|0
  • Altına işe aynısı olur

0|0
    0|0
  • tuvalete gidemedigi belli

0|0
    0|0
  • bu gün bunu paylaşan 6 cı kişisin gına geldi :D

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...