Yaşlı insanlar konusunda ne düşünüyorsunuz?

Yaşlı insan görünce ölü taklidi yapıyorum. Hiç sevmem, hemen uzaklaşırım, yolda görsem yolumu değiştiririm. İnsanın pozitif enerjisini çaldıkları yetmiyormuş gibi, dinci bağnaz ırkçı faşist geri kafalı oluyorlar. Muhabbetleri çekilmiyor.

• Çok sevimliler.
    65%(15)60%(21)Oy Ver50%(6)
  • Çok iticiler.
    13%(3)11%(4)Oy Ver8%(1)
  • Ne iyi ne kötü.
    22%(5)29%(10)Oy Ver42%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevimliler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelenekci oldugu konusuna katiliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ne ekersen o demisler

1|0
    1|0
  • sakin ol. sen hep berbat yaşlılara denk gelmişsin. benim konuştuğum vakit geçirdiğim yaşlı insanlar genelde bilgili, kültürlü, hoşgörülü falan oluyor

1|0
    0|0
  • Çoğu sevimli

1|0
    0|0
  • Böyle düşünmen üzücü.

1|0
    0|0
  • Hayat dersi

1|0
    0|0
  • geri zekalımısın kızım sen... sen annen baban yaşlanmayacakmısınız ahlaksız canım it... bunu kşmseye yazmadım ama sana yazacam.. ors. p... uuu seniii

0|0
    1|0
  • Sen yaslanınca kopek kulubesnde kalcan 😂😂

1|0
    0|0
  • herseyden once saygı. Yasanmıslıga ve hayat tecrübelerine... eger bugun basıma bela gelmiyorsa hic bir kotu alıskanlıgım yoksa buyuk sozu dinleyerek bugunlere geldim anne baba dede yaslı insanları dinleyerek elimden geldigince yardım ederek... cunku bir gun bende yaslanacagım..
    COOL gorunecegim diye onlara saygısızlık ya da hakaret etmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
  • sevimli insanlar

1|0
    0|0
  • O zaman hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun 😂

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Yaşlı insanları sevimli oluyorlar ama bir o kadarda çocuk oluyor. Ve ne yazık ki kişileri yorabiliyorlar. Evet bunu bilinçli mi yapıyorlar hayır yapmıyorlar. En ufak birşey de alınıyorlar, konuştuklarınızı duymuyorlar, duymayınca yüksek sesle konuşunca niye bağırıyorsun diye kızıyorlar, devamlı eskiyi hatırlıyorlar, söz dinlemiyorlar, sinirli oluyorlar ve çok konuşuyorlar. Bu konuda yapılabilecek birşey var mı diye sorarsanız ne yazık ki yok. İlerde belki biz onlardan daha kötü olacağız. Elimizden geldiğince sabırlı olmalıyız ama ne yazık ki artık günümüzdeki yaşam şartlarından dolayı bu sabır hiçbirimizde kalmadı.

1|0
    0|0
  • Ben severim. Onlarda beni sever

2|1
    0|0
  • Genelde sohbet etmeye çalışırım ki zaten anlatmayı severler çünkü artık onları dinleyen birileri yok. Ki hatrıma da getiririm bir gün öyle olabileceğimi.
    Öğrenilebilecek şeyler de olabilir onlardan sonuçta birsürü yaşanmışlık barındırıyorlar.

1|0
    0|0
  • Üzülüyorum

1|0
    0|0
  • Deneyim dolular.

2|0
    0|0
  • Ben anlatacak çok şeyi olan, tecrübeli ve görmüş geçirmiş yaşlı insanları dinlemeyi çok seviyorum.

2|1
    0|0
  • Bizim oradakiler öyle değiller ve ben çok seviyorum.

1|0
    0|0
  • cok sevimliler:)

1|0
    0|0
  • Üzüldüm. Bir gün yaşlandığında fikrini değiştirmen dileğiyle.

1|0
    0|0
  • Okudum da hepsini , çoğunu kâle almadım da gerçi
    Sahi , senin pozitif enerjin var olabilir mi 😮

0|0
    1|0
  • Uff bu siteden tiksinmeye başladım

0|0
    1|0
  • Knk sen yaşlanmıcan galiba knk

0|0
    0|0