Sizce açık bir kadın tacize mahal yaratır mı?

Yani sözlü veya fiziksel taciz bu durum meşrutiyet kazanır mı?
Laik demokratik türkiye'de bu durum hem toplumsal hemde yargıda meşrutiyet kazanmıştır.
Tecavüze uğrayan kadının yargı önünde çözüm olarak tecavüzcüsü ile evlendirilme şartı koşulmuştu.
Saçmalık

Güncellemeler:
2ay Kısa short giydiği için hanzonun biri toplu taşımada kadına tekme atmıştı.
Tutuklanıp sorgulandıktan sonra serbest bırakılmıştı.
Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyünce tekrar gözaltına alındı.
Hatırlatmak istedim
2ay Ensar vakfı'nı bilen varmı?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• açık kapalı farketmez. zaten bir kadının erkek bakmasın tahrik olmasın diye kapanması da bence saçmalık. kadınlar istedikleri gibi giyinebilmeli tabiki abartmadan her kadının ve erkeğin giyiminde dozaj olmalı zaten. tecavüzcüsüyle evlendirme olayına ben de çok sert bakıyorum. laik demokrat ülkeyi şeriatlaştırma çabaları içersindeler. en trajikomik olanı da sözde demokrasi nöbeti tutup şeriatlaşmaya göz yuman insanlarla dolu bir ülkede yaşıyor olmak.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• milletin en büyük problemi ahlak bekçiliği.. malum topluluğun malum cahilleri sürekli milleti gözetliyor.. nasıl giyinmiş dekoltemi giymiş mini etekmi giymiş.. sürekli kadın kızların bacak aralarıyla kafayı bozmuşlar bildiğin... ulan size ne? ülkenin başındakiler zaten bu cahilleri gaza getiriyor.. din iman satıp milleti afyonlayıp insanların üzerine salıyorlar bu hasta ruhlu psikopatları...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hadi canım bir kadın için hayatının en iğrenç anlarını yaşatan bir insanlar her gün yüz yüze durmak mı? Delilik bu akıl denen bir şey var. Hadım edilecek yerde.

0|1
    0|0
  • Bebeğe tecavüz eden var ! Adamlar sapık, normal bir insan açıklıkla kışkırmaz, mantığıyla kontrol eder her şeyi.

1|2
    0|0
  • Hiçbir şey tacize mahal veremez

0|1
    0|0
  • Hiçbişey tacizi tecavüzü hak ettirmez

1|1
    0|0
  • Yaw erkeğin zihninde bitiyo o muhabbet
    Anası danası adam gibi terbiye verdikten sonra kimse gidip tecavüze yeltenmez ne kadar gözüde dönse
    Ayriyeten kızların o kadar açık giyinmesine de karşıyım günlük hayatta b*k var g*t baş açıyolar iki tarafa da EDEPP !!

0|0
    0|0
  • Hayır kimse taciz ve tecavuz edilmeyi haketmez

0|0
    0|0
  • Taciz eden zihnin açık olmayışı buna mahal yaratır arkadaşım
    Taciz edilenin değil ^^

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiyede Hukuk sisteminin olmadığını düşünen tek benmiyim diye düşünüyorum arada.

1|1
    0|0
  • yok yavv

0|0
    0|0
  • Belki ama adamın bakma şekli de önemli. İki taraftan biri aşırı istekliyse sıkıntı olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...