Bu iki resim arasındaki fark nedir?

Bu iki resim arasındaki fark nedir?

0|0
25|35

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu görüyorum: Üstteki resimde ahlaklı bir beyefendi ve ahlaksız kadınlar...
    Alttaki resimde ise: Ahlaklı bir kadın ve ahlaksız herifler...

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dediğinde haklısın fakat giyim konusunda kızlar olarak biraz da daha dikkatli giyinmeliyiz diye düşünüyorum

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• yani burada islama laf atılmaya çalışıyorum demeye gayret etmiş arkadaş, mükemmel olan islamdır, müslüman değil.

2|0
    1|0
  • Üst resimde normal insanlar var, alt resimde nesillerinin tükendiğini sandığımız neandertaller var.

1|0
    1|0
  • bu boş muhabbetleri ne zaman bırakacaksınız acaba? Örtünmek Biz MÜSLÜMANLARA göre FARZDIR.. Yaparsın yapmazsın sana kalmış Allah ile senin aranda AMAAA bu tip dengesizlerin görüldüğü fotolarlada DİNİMİZİN ve GELENEKLERİMİZİN üstünede bastırmayız.. Haddini bilin bee

1|1
    1|0
  • Zihniyet.

1|0
    0|0
  • Her beyin bu resmi farklı algılar, senin beyninle aynı algıya sahip olan var mı diye merak ediyorsun seni anlıyorum

1|0
    1|0
    • 2ay

Keşke ben de sizi anlayabilsem bayım. Ah, pardon fotoğraf sizi rahatsız etti tabii. Paylaştığınız cinsel kategorideki görüşleriniz mükemmel. Böyle devam ediniz.

• 2ay

Cennetlik olduğumu bu resme bakarak mı anladın

• 2ay

Görüşleriniz kanıtlar nitelikte. Okuyanlar anlayacaktır zaten, iyi günler.

• Etik anlayış gelişmiş toplumlarda eğitim ile sağlanırken geri kalmış din olgusuna takılmış toplumlarda eğitimsizlik ve cinsel açlık bunu engellemektedir

1|0
    0|0
  • Birinde güzel bacaklar, diğerinde sakallı herifler var.

2|0
    0|0
  • yukarıda oturan erkek ya malll ya da eşcinsel :D :D

1|1
    1|0
  • Kapalı olan daha merak ediliyor.. ve daha değerli.. sanrım açık olan zaten her şey ortada ve etraf da bolca var bu yüzden pek rağbet görmüyor... ama başka insanlar bunu şöyle yorumluyor batı da ki insanlar medeni kimsenin namusunu bakmıyor İslam ülkeleri yobaz filan diyorlar... pff Avrupa da 15-25 arası bekar olup bakir kız sayısı çok az İslam ülkelerin bu tam tersi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kapalı (bayan)
      Açık (bayan)

• 2ay

Asıl ben teşekkür ederim artı inat edip tartışmayı uzatacağınızı düşünmüştüm.. yanıldım şu an iyi geceler...

• 2ay

Rica ederim ne demek. Ayrıca bakış açınızda gayet güzel. İyi geceler..

• Kesinlikle herşeyi özetleyen ve noktayi koyan fotograflardan birisi tabikide

1|1
    1|3
    • 2ay

Katılıyorum. Eksileyen yobazlara selam olsun.

• 2ay

Evet lakin asagida birisi ahlaksiz kadin goruyorum demis ve katilmissin sort giymeleri mi ahlaksizlik? Istedikleri gibi giyinsinler insanlara saygili davranmalari ve iyilikleri ahlakin ölcutu bence giyimleri degil ki yuzlerinden de belli kotu kisilere benzemiyorlar sacma salak onyargilara gereknyok

• 2ay

Bir yerlerde önyargı arıyorsan görüşünü eksileyenlere bak. Müslüman değilim, aksine islamın tam zıttı bir dine mensubum. Fakat ahlak kavramı benim dinimde oldukça geniş bir konu. Tesettürden bahsetmiyorum. Bir kaç kumaş parçası ile kimse kimseden korunamaz. Ahlak sahibi olamaz. Kadınların ahlaksızlığı bana göre giyimlerinden ziyade fotoğraf karesine yansıyan davranışları. Oturuş biçimleri. Kişisel görüşüm bu yönde. Alttaki kadının ahlak sahibi olduğunu bilemeyiz. Ama ona bakan adamların ahlağın a sına sahip olmadığı apaçık ortada.

• İnsanın içinde olucak biraz ahlak :)

1|0
    1|0
  • ne giydiğime laf etme oğluna git tecavüz etmemeyi öğret...

1|0
    1|0
  • Sapık olmak için açıkta bir şey görmeye lüzum yok (damacana mikenler derneği)

1|0
    1|0
  • Adam kitap okuyor işi gücü var abi okumasa bakar illaki 😂

2|0
    0|0
  • yukarda kızlar
    aşağıda adamlar
    AB AZA :D :D :D

2|0
    0|0
  • hayal gücü

0|0
    0|0
  • Bu sadece fotoğraf bir saniye sonrası ve öncesi bilinmeyen

1|0
    1|0
  • Fesat

1|0
    1|0
  • Birileri yokluk içindeyken diğerleri her gün karı zikiyor

1|0
    1|0
  • bir fotoyla genellemek yanlış

1|0
    1|0
  • Yokluk ve bolluk

1|0
    1|0
  • Açlık ve tokluk.

1|0
    0|0
  • Bilim...

1|0
    1|1
  • tok ve aç

1|0
    0|0
  • yukardaki adam tok aşağıdakiler aç

1|0
    0|0
  • Helallll

0|0
    0|0
  • İnsan beynini kamufle edebilmeli.

0|0
    0|0
  • kültür

0|0
    1|0
  • kapalıyı bile süzerken erkekler çıplak kızları süzen yok

0|0
    0|0
  • Varlık ve tokluk

0|0
    0|0
    • 2ay

yoktuk tokluk olucaktı :S

• Erkekler Devam
    4

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 24

• Kötü düşünmeden yorum yapcam. Fark din değil fark zihniyet kardeşim. Bunun dinle açıklık kapalılıkla alakası yok.

1|0
    0|0
  • Birinin güzelim batı birinin lanet ortadoğuda geçmesi

1|1
    0|0
  • İlkinde Edep görüyorum erkeğin kafasında biten edep.
    Diğeri de kadın ne kadar kapanırsa kapansın namussuz erkekler.

1|0
    1|0
  • İçi şerefsiz olan her turlu şerefsizliğini yapar.

2|1
    0|0
  • Medeniyet sanırım. Yobaz kafalar.

1|0
    0|0
  • Cahillik hepsi cahillik.

2|0
    0|0
  • Bence yukarıda ki başı ağrıdığı için elini başına koymuş fotoğraf da öyle denk gelmiş bide yurt dışı herhalde adamlar alışkındır abartılacak bişey yok

1|0
    1|0
  • ummetin arasina fitne sokmak icin yapilmis iki fotograf goruyorum.

1|2
    2|1
  • karakter

1|0
    0|0
  • Adamlik

1|1
    1|0
  • Üstteki efendi kendini bilen açlık hissetmeyen ya da açlığını başkalarının üstünde doyurma ihtiyacı duymayan bir bey. Alttaki ise 4 değil 20 karı versende daima aç, dilde namuslu karısına kızına hayatına zindan eden başkasının karısı açık veya kapalı astarıp süzen sözde din adamı ama aslında amacı dini kötüleyip bozmak olan bir din düşmanı.

0|0
    0|0
  • Zihniyet

1|0
    0|0
  • 1. nOrosbular
    2. ş*erefsizler

1|0
    0|0
  • Ahlak. Din dil ırk ayırt etmeyen ahlak.

1|0
    1|0
  • Zihniyet

0|0
    0|0
  • Ay ustteki gibi bi* erkek lazim bana 😂

1|0
    2|2
  • Kultur ve inanc

1|0
    0|0
  • Bulamadin

0|0
    0|0
  • İNSAN VAR HAYVAN VAR

1|0
    0|0
  • Kizlar altina bisey giymemiş 😂

1|0
    0|0
  • Yukardakiler et pazarına benziyor, diğeri ise iffetli , namuslu bir kadını simgeliyor.

1|0
    2|1
  • normal bir erkek vs müslo erkekler. birinin önünde bolluk varken bakmıyor, diğerleri ise kıtlıktan çıkmış gibi bakıyor

2|0
    0|0
  • Yokluk bence

0|0
    1|0
  • Hayattır

1|0
    0|1
Yükleniyor...