Tartışma esnasında susmayı tercih eder misiniz?

Tartışma esnasında susmayı tercih eder misiniz?

0|0
77|27

En İyi Kız Görüşü

• Susmak? Ahh hiç bana göre degil... susamıyorum sinirliyimdir :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 76

• Haksızsam haksızlığımı kabul eder ve susarım. Eğer haklıysam ya da konu tartışmaya açıksa karşımdaki kişiye göre hareket ederim. Karşımdakiyle sağlıklı bir tartışma yürütebileceğimi düşünüyorsam konuşurum, düşünmüyorsam susarım.

0|1
    0|0
  • Tartıştığım kişiye göre değişir. Bir aptalla tartışmak gerçekten zaman kaybı söylediğini anlamıyor anladığına cevap veriyor. Söylediğimi anlayabiliyorsa tartışırım anlamıyorsa ortamı terk ederim.

0|1
    0|0
  • Karşıdaki kişi "ezberlenmiş kalıplarla" ya da söz keserek tartışıyorsa genelde susarım, bir daha da bir laf etmem ona 😄

0|1
    0|0
  • Eğer o an çok sinirliysem damarıma basıldıysa yanımda kimseyi istemem çünkü o sinirle istemeden kalp kırarım bunuda hiç istemem. Gerekirse sakinlesince konusurum.
    Ama değer vermediğim yakın olmadığım her hangi bir insansa zaten beni çok sinirlendiremez konusurum, laftan anlamayan tipse hiç uğraşam

0|1
    0|0
  • Kesinlikle. Eşimle tartışırken derin bir şekilde susarım. O söyleyeceklerini bitirdikten ve yatıştıktan sonra söyleyeceklerimi söylerim.

0|1
    0|0
  • Evet tercih ederim, sinirler yatıştığında konuyu tekrar açıp fikrini söylemek daha mantıklı. İnsan sinirliyken karşısındakini de anlamak istemez.

0|1
    0|0
  • Karşımdaki söylediklerimi anlamıyor veya dinlemiyorsa boşverir susarım muhatap olmam artık kendimi yoramam

0|1
    0|0
  • Genellikle susmam eğer cevap vermiyorsam onu kaale almiyorumdur. Surat ifadem gerçekten sinir bozucu olabilir.

0|1
    0|0
  • Tam da o an karşımdaki kişinin beni anlamicağını görüp anlatmanın vakit kaybı olduğunu ve neden bu kadar aptal olduğunu daha iyi hissetmek için bakarım sonra o istediği kadar konuşsun hahaha

0|1
    0|0
  • Saygı duyduğum kişi karşısında susarım

0|1
    0|0
  • tartısmadan tartısmaya değişir

0|1
    0|0
  • Kimseye susmam
    Değer verdiklerim harici onlara da haklıysam susmam haksızsam susarım

0|1
    0|0
  • susarım genelde zaten çok konuşan biride değilim

0|1
    0|0
  • Tartışmaya göre değişir

0|1
    0|0
  • Bazen evet :)

0|1
    0|0
  • Zorla ağzımı kaparlar 😂

0|1
    0|0
  • einstein hakli

0|1
    0|0
  • Bazen susup karsimdakinin beni yıkmaya çalışırken ki yıkılışını izlerim ve ona yardim ederim çok zevkli

0|1
    0|0
  • baktım anlamıyor susarım cahile laf anlatmaya deymez :D ama bazende bağırarak veririm cevabı psikolojik durumuma bağlı

0|1
    0|0
  • Susmam
    Kimse susturamaz :D

0|1
    0|0
  • Bazen susarim

0|1
    0|0
  • Gerçekten hayatına birilerini dahil ederken çok dikkat ediceksin.. sussanda konussanda ayrı ayrı rezil eder insan seni cahilliğiyle, olmayan karakteriyle

0|1
    0|0
  • Etmem hakkımı savunurum.

0|1
    0|0
  • Soyledigimi algilayamiyorsa susarim😏

0|1
    0|0
  • Gerektiğinde

0|1
    0|0
  • Çoğu Zaman susarım

0|1
    0|0
  • Bazen susarim

0|1
    0|0
  • Genelde susarım sinirlenirsem konuşmam

0|1
    0|0
  • Evet bazen

0|1
    0|0
  • özellikle üstüne gider gerçek düşüncelerini öğrenebilirim bazende hiç umursamam konusur durur karşımdaki

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    46

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 27

• Tartışmanın boyutuna göre eğer ben cevap vermeyip karşıdaki hala ötüyorsa affetmem.

0|1
    0|0
  • (Hayır söz hariç, dilini tutan, şeytanı mağlup eder.) [Taberani]

(Mümin önce düşünür, sonra konuşur. Münafık, düşünmeden konuşur.) [Haraiti]

1|1
    0|0
  • Baktım olmuyor zorlamam susarım uzatmam.

0|1
    0|0
  • Fazla susamıyorum yapım böyle, bazen sussanda karşında kı aptal susmanda kı erdemı ıdrak edemez haddını aşmaya kalkar, sonra susmak yapılacak son şeydır

0|1
    0|0
  • susmam. kavga çıksa da konuşurum ama sanal da pek takmam her lafa bozulup küfür edip üstüne adres isteyen veletlerle dolu internet

0|1
    0|0
  • tartışmada bazen haklı olsamda susarım cunku karşı taraf ısrarla cahıllığını savunur. cahılle tartışmıcan.1 deliil ıle 40 alımı yendım.40 delıl ıle 1 cahılı yenemedım mısalı

0|1
    0|0
  • tartisma sevmem

0|1
    0|0
  • Çomarlarla kavga ediyorsam susmam.
    Normal bir insanla kavga ediyorsam susarım kendi kendine takılsın.
    Ama o çomar o lafı anlayana kadar diretirim :D

0|1
    0|0
  • Çoğu zaman susmayı tercih ederim

0|1
    0|0
  • Genel de susarım polemiğe girmem.

0|1
    0|0
  • Bir tartısma da iki tarafta kaybeder bunun kazananı yoktur o yuzden mantıksız geliyor

0|1
    0|0
  • Baktım olmuyor bakmıyorum daha

0|1
    0|0
  • Son nefesime kadar tartışırım :D

0|1
    0|0
  • Evet..

0|1
    0|0
  • Tabkide susmak en iyi cevaptır bazen bro 😎😎

0|1
    0|0
  • Aptallar kafa s*kince beyinlerini dağıtıyorum

0|1
    0|0
  • hayır etmem

0|1
    0|0
  • eğer bir bayansa evet ama bir erkekse fazla sanmıyorum :D

0|1
    0|0
  • Bazen hiç ugrasamayacagım kisiler olmuyor değil

0|1
    0|0
  • Karşı taraf çok fazla saydırırsa

0|1
    0|0
  • Doğru bir sôz ;)

0|1
    0|0
  • Hakliysam severim ortaligi tozu dumana katarim meteor gibi düserim üstlerine mayin gibi patlarim

0|1
    0|0
  • Susan kazanır

0|1
    0|0
  • etmem söverim

0|1
    0|0
  • Dediklerine bağlı

0|1
    0|0
  • sükut ikrardan gelir