Erkek hakları nelerdir?

Cidden merak ettim hiçbir hakkı yok galiba

Güncellemeler:
2ay +++++++
2ay harbi mk erkek hakları yok mu la googleden de bulamadım kadın hakları dıınce 30 tane nutuk cıkıyor erkek hakları diyince tıırrrtttt

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Neye göre hak? Birey olarak , eş olarak, baba olarak , vatandaş olarak? Anayasaya göre, islam hukukuna göre? Çok kapsamlı soru bu

0|0
    0|0
    • 2ay

herseye gore kadın erkek esıt dıyorlar kadın askere gıtmıyor :) hak konusunda esıt dıyorlar masallah her konuda bırey es baba vatandas anayasa hukuk kadın haklı oluyor. Eger yanıs bılmıyor ısem Once kadın hakları sonra hayvan hakları sonra kamu malları hakkı (boyle bırseydı) sonra erkek hakkı hıc yaratılmasaydık daha ıyımıs

• 2ay

anlat ogrenelım

• 2ay

Çocuk değilsin ks ye üye olacak kadar aklın var. Kendin araştırıp öğrenebilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Birine ayrıyeten hak tanınması, bizatihi onu aşağılamaktır kadınlar bunun farkında değiller. Tıpkı engelli hakları, hayvan hakları, gazi hakları gibi. Sanki erkeklerden yani insanlardan daha düşük bir varlıkmış gibi onu mutlu etmek adına kadın hakları gibi bir safsatayı çıkarmak onları yüceltmez, aksine yerden yere çalar. Erkeklere özel bir ibarede hak sunulmamasının nedeni de erkeğin insan olarak görülmesidir. İnsan hakları doğrudan erkekler için, kadın hakları da kadınlar içindir. Zihniyet bu yönde. Askere bile gitmiyor kadınlar çoğu ülkede. Oylarımız aynı, aldığımız asgari ücret aynı fakat onlara ayrımcılık var elleri kolları tutmuyormuş gibi. Bir kadın olsaydım, çoktan ayaklanma çıkarmıştım bu durum karşısında..

0|1
    1|0
    • 2ay

Kardesım cidden oyle bır noktaya dogru suruklenıyoruz kı nasıl anlatayım erkek herzaman yerden yere calınıyor. Sureklı bosanma davaları artıyor bosanan cıftler sayısı artıyor genelde aıle ıcı huzursuzluk nasıl olmasın ki erkek dogruyu soylese yalancı kadın yalan soylese soyledıgı sozler dogru kadında bu ve kadın haklarına guvenerek erkege yapmadıkalrı kalmıyor

• 2ay

aynen ticarete dondu evde aılem ızlıyor yan odada oturuyom ıstemsızce duyuyorum arada evlenme programlarını youtubede fılan gelıyorum bak hatta cogu zaman erkek calısmıs yememıs bırıktırmıs kadın yemıs evlenmeye gelınce evın var mı araban var mı yoksa evlenmem ustume yaparmısın yapmazsan bu ıs olmaz :) tovbe tovbe abı cıdden donup kalıyorum ne dıyecegımı sasırıyorum

• 2ay

birde söyle bir durum varmıs evlilik sözlesmesınde dogrumu kadın noter huzunra ımzalıyor bosanma sırasında sozlu olarak cayabılıyormus

• kızlar karşısında hiç bir hakları yok maalesef. kızlar her boku yer ama suçlusu erkek olur

0|1
    1|0
    • 2ay

harbi sonrada bosanma cok oluyor cocuklar bu sekıl oluyor evlenmeden once noterden sozlesme ımzalıyorlar fılan olayı cok oluyor haklılar

• 2ay

abi cem yılmaz ya ne dese haklı yani hem güldürüyo hem de düşündürüyo

• 2ay

aynen

Yükleniyor...