Kapat

Beyler nasil bayan istersiniz?

Evleneceginiz bayani nasil istersiniz😁😁😁😁?

• El degmemis
    56%(10)74%(40)Oy Ver83%(30)
  • Tecrubeli
    44%(8)26%(14)Oy Ver17%(6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ulan butun erkekler el degmemis istiyosa yiyisen hic mi erkek yok. Onlarda mi temiz istiyo. 😯 yok oyle dunya😠

0|2
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hiç bir kadını ne öptüm ne de başka bişey , temiz yaşadım temiz eş istemek hakkım. Ama bazı erkekleri ve kızları anlamıyorum her pisliği yaparlar temiz isterler yok öyle dünya.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Tecrübeli ne ya olayın pokunu çıkartmasın
    sucu sütçü tüpçüyü elden geçirmemiş olsun

1|0
    0|0
  • Ben nasılsam onunda öğle olmasını isterim ben her bokunyedikten sonra yok eldeymiş olsun isterim diye olmaz o işler ben ellemiyorsam olda elletmiyecek

1|0
    0|0
  • Elsiz

1|0
    0|0
  • Daha bir kizin elini bile tutmamis birisi olarak temiz istemem normal heralde benim :)

1|0
    0|0
  • El değmiş kızlarda hemen tecrübeli butonuna saldırmışşş 😀😀😀

1|0
    0|0
  • Ben herşeyi öğreteyim.

0|0
    1|0
  • Böyle saçma sapan sorular sormayan varsa olabilir.

1|0
    0|0
  • el değmemeiş pastörize edilmiş yayların engın havasından nasıbını almıs adeta bır ınek sütü kıvamında olmalı :D

0|1
    0|0
  • Ne kadar modern erkek varmış bu KS de yahu inadına el değmemiş diyorum ! (Nokta)

1|0
    0|0
  • Benimle aynı tecrübede olsun..

0|0
    0|0
  • Benim kafadan olsun..

0|0
    0|0
  • Teknosadaki teşhir ürünlerini herkes eller açar bakar hangi telefonu alacağına karar verir ve açılmamış bir kutu alır gider ürünün dağıtıcısı da ürüne garanti verir teşhir ürünleri de elde kaldıkça toplanır ucuza satılır

0|0
    0|0
    • Yani her halti yiyipte temiz isteyenlerden misin

• Değilim buradaki örnek bir eşya ama söz konusu insansa Şeref'ine göre davranmalı davranılmalı kimse teşhirlik mal olmak istemez

• Evlilik biraz zor iş hakkımda hayırlısı kalp kimi severse onla diger şeylerin pek önemi kalmıyor

0|0
    0|0
  • bakımlı :D

0|0
    0|0
    • Suslu olmasin temiz olsun nolacak

• Kamçı götlü

0|0
    0|0
  • Tecrübeli

0|0
    0|0
  • iyi baysın yeter

0|0
    0|0
  • El degmemis olursa çok sevinirim.

0|0
    0|0
    • Sende el degmemissen olur tabi

• başka erkekleri bilmem ama ben hala sabırla bakirliğimi koruyosam evleneceğim kızda el değmemiş olacak

1|0
    0|0
  • Ben gerçek birleşme dışında her şeyi yaşadım. Karşıma birleşme dışında bir şeyler yaşamış bir kız gelirse "Temiz istiyorum. Kusura bakma" diyemem demem.

1|0
    0|0
  • ne için? Evlenmek için gezmek için mi? Benim tercihim ikisi için de aynı.

1|0
    0|0
    • Detaya bak

• benim cevabım şu şekilde ; ben nasılsam o da öyle olsun istiyorum. Yok öyle dünya sen yap et o öyle olamayacak. Bu bağlamda cevabımı tekrarlıyorum, ben nasılsam o da öyle olsun istiyorum buna hakkım var öyle değil mi?

• Tabiki

Kızlar Ne Diyor 1

• Bayanım ama evleneceğim erkeğin tecrübeli ya da el değmemiş olmasını umursamam.
    Ve şunu da eklemek istiyorum kendi bakir olmayıp bakire isteyenler çok gülünç.
    Edit: Bakireyim.

0|0
    1|0
    • Sizler umursamadikca her halti yiyipte temiz isteyenlere gun dogduruyosunuz

• Eşim bakir olmazsa da ben kötü gözle bakmam erkeğin ırıspısı demem erkekte böyle olmalı.

Yükleniyor...