'' Dünya 5'ten Büyüktür '' diyerek BM'ye set tepki veren Recep Tayyip Erdoğan ile sizde grur duyuyor musunuz?

'' Dünya 5'ten Büyüktür '' diyerek BM'ye set tepki veren Recep Tayyip Erdoğan ile sizde grur duyuyor musunuz ?

2|1
11|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de gurur duyuyorum Tayyip babamla bir tanesin sen Dünya Lideri <3 <3 <3

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 5i de sıfırlar o boş ver.

1|4
    0|1
  • Turkiyenin sitaseyine pek ilgi duymuyorum. Patlamalar ve teror bitsin yeter diyorum 😔
    Rte lider olarak ulkenin gelisimi icin cok sey yapmistir hic suphesiz

2|1
    1|0
  • Tabiki gurur duyuyoruumm 💪🏻😎

3|3
    0|3
  • Evet 😂

1|1
    0|0
  • Duyuyoruz duymak zorundayız😒

0|1
    1|0
  • gurur duymayan tarıh bılmıyrdur. tabıkı duyuyrz

0|1
    1|0
  • Akpli değilim ama doğru konuşmuş Sezarın hakkı Sezara verilmeli

1|1
    0|0
  • Hayir duymuyorum sevmiyorum desteklemiyorum

0|0
    1|1
  • Simdi kac ulkeyi kizdirip bize dusman belletti acaba gerci yarin ozur diler 😂😂😂😂

3|2
    2|2
    • 2ay

Şuana kadar kime özür diledik?

• 2ay

@omrbckc neyi cekemeyim siz rte tapiniyosunuz ben saygi duyuyorum cunku zorundayim o kadar beni temsil edebilecek bir parti yok zaten turkiyede umarim birgun olacak.

• 2ay

Ben rte ye tapmıyorum hatta rte nin bir çok hatası oldu ama yaptıklarınıda bir kenara atamayız kaç senedir ülkemizi yönetiyor saygı duymamız gerekiyor haklısın ama yorumun saçma geldi sadece o yüzden söyledim ben @kırmızı_gelincik_

• adamın dibi dibi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sonu saddam ya da kaddafi gibi olacak ülke de karışık had gezecek kanka demedi deme.

4|1
    0|3
    • 2ay

hayallerle yaşayanı. Gerçekler z*ker dostum.. ;)

• 2ay

İnşallah sonu öyle olmayacak ama aynı şekilde kaddafi ve saddamı da bu şekilde konuşmalar yüzünden al aşağı ettiler. Bunu burada söyledi diye kimse aa doğru söylüyor demez biraz uyanık olmak lazım. liderler ile özel görüşmeler yaparsın yanına 10 15 lider alıp oyle konusursun. Geçmişten ders almak lazım evet güzel knuştu cumhurbaşkanı cesurca ve doğruları konuştu ama dediğim gibi savaşlar fiziki değil içeriden ruhunu paraya satmış insanları bulup bişeyler yaparlar yine sonumuz hayırlı olsun inşallah

• 2ay

inş amin..

• 1|0
    1|1
  • world is bigger than 5 yani dünya 5'den büyüktür sözü gelişmekte olan ülkelerin natonun 5 daimi üyesine yaptıkları şikayet. kısacası kendi ekonomileri de gittikçe büyümelerine ve askeri olarak büyük olmalarına rağmen neden dünyanın geleceğini bizde şekillendirmiyoruz eleştirisinde bulunurlar. güney afrika, hindistan, güney kore, meksika, italya, ispanya, brezilya ve türkiye gibi ülkeler bunlardan bazılarıdır.
    peki gerçekten dünya 5'ten büyük müdür? ekonomik olarak dünyanın %19'u abd'nin, %13'ü çin'in, %7 si de fransa- ingiltere ve rusyanın. kısacası evet dünyanın zenginliğinin %39'u bu ülkelerin elinde. bu sistem kurulurken ise yarısından fazla idiler :)

0|1
    0|0
    • 2ay

en azından önemli bir yerde tekrardan sertçe dile getirmesi gurur verici birşey

• 2ay

Gurur mu bilmem ama herkes söylüyor. Filipinler başkanı küfür ediyor bm'ye. Şimdi soru ne anlam ifade ediyor? Konuşmak her şeyi çözmüyor.

• Hayır duymuyorum. Atatürk'e saygi duymayan bu adami hic bir zaman desteklemem. Zaten bu soyledikleride anca lafta zamaninda Rusya icin neler diyen adam bir anda topaca dondu. Vur emri bizden cikti demislerdi simdi FETO yapti dediler. Ve Rusya'ya yavsamaya basladi. Farkinda degilsiniz ama ulke olarak dostumuz kalmadi? Zaten bir TÜRK ve MÜSLÜMAN olarak bu hirsizi desteklememde hic bir zaman ALLAH'in izniyle.

1|0
    1|1
  • Kesinlik evet

2|1
    0|0
  • O bizi ele gune rezil eden milli utancimiz.

2|0
    0|1
  • Ucak vakasi - rte : biz dusurduk yine dusururuz.

Rusya trip atar turist yollamaz.

Rte : Ozur dilerim putin abi fetöculer yapmis.

Davos rte : siz cocuklari oldurmeyi iyi bilirsiniz

Gecenlerde rte : Ozur dilerim netanyahu filistinliler bizi kandirmis siz kral delinkanliymissiniz.

Duymuyorum !

2|0
    1|2
  • Ak partiliyim iyi güzel yureklı konusuyods su ilme bilme cok fazla onem vermemiz lazım yanı onlara dunyanın 5 den buyuk oldugunu ıspatlamamız lazım yoksa bızım mahalledeki delide amerikaya sovuyo

0|1
    0|0
  • duymuyorum açıkçası, anca laf yani. kendi memleketindeki pisliği temizle önce sonra kalk millete laf at. tamam oy verdik ama doğruya da doğru yani..

1|0
    1|1
  • Evet. Elbette.

0|1
    0|1
  • Onu kim tınlar :D diğer ülkelerin refah seviyeleri bizimkinden çok yüksek. Bizi takmazlar.

2|1
    0|0
  • Yarın özür diler asdf

2|2
    0|3
  • Evet

0|1
    0|1
  • Kesinlikle gurur duyuyorum.

0|2
    0|0
  • Tamam da bunu zaten her sene dile getiriyor her yerde ama birşey değişmiyor dostum sözle değil icraatla olur herşey o yüzden ben sözlere tokum icraat yapılır ilk5 e gireriz o zaman okey.

0|0
    1|0
  • hayır

0|0
    0|1
  • Sacmalayın llafla peynir gemisi yürümez

0|0
    0|1
  • Aynen ya dünyaya haykıran osmanlıdan sonra bir liderdir rte çoğunun zoruna gitsede böyledir.

0|1
    0|1
  • Hayır...

0|0
    1|1
  • doğru söylüyor

0|0
    0|0
  • One minute.

0|0
    0|0
  • Aferin ona

0|0
    0|0
  • Hep laf laf laff. Ona buna laf ayar gider bütün ülkelerin köpekliğini yapar. Bu laflarla koyunları çoğaltır bu işte. İki gün putin'e erkeklik yaptı iki ay görüşmel icin yapmadığı kadınlık kalmadı.. Kaddafi kardeşim dedi savaş gemilerini herkesten önce libyaya o gönderdi. Amerikaya ülkenin her yerinde üs açtırdı. Sorsan dünya lideri gerçekte dğnuadaki liderlerin karısı işte durum bu..

0|0
    1|1
Yükleniyor...