İnsanlar nasıl bizi umursarlar?

Arkadaşlar bu soruyu cidden önemseyerek soruyorum ve cevapları cidden dikkate alacağım için rica ediyorum yardımcı olacak şeyler söyleyin. Bakım düzgün bir dille rica ediyorum. Çok sevdiğiniz bir ara can ciğer olduğunuz insanları nasıl yeniden kendinize çekebilirsiniz yani aranız kötüyse şu an. Ve nasıl insanlar tarafından daha önem verilen biri olabiliriz?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar bizi biz başarılı olursak umursarlar örneğin belki duymuşsundur tabii söylenen dünyanın en büyük doktoru bir çoban ilk ameliyatı canlı canlı bir kurbag ameliyatı ile başarılar kazanmis... bu doğru olur olmaz bugün fakirsen horgurulen olabilirsin ama yarın başarılı olamaz misin. insan zaten güç kuvvet için yaşamıyor mu? ama sen kısa zamanda bunu başarmak istiyorsan iyilikten ayrılmazsan bir kişiyi sebebi herneolursa olsun kırmazsan zaten bunu başarırsın saygılar...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlar tarafından daha önem verilebilir biri olmak senin elinde değil. İnsanlara istersen ağzınla kuş tut yaranamazsın. Bu devirde insanlar artık değer, insanlık, merhamet vb... kavramları umursamıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• artık onları umursamazsan şansın artar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah bir bilsem..

0|0
    0|0
  • Uzak duracaksın değerini anlicak ozleyecek

0|0
    0|0
  • karakteri iyi olanları umursuyorlar

0|0
    0|0