Yeni bir okula başladım. Sınıfımdaki kızlar her seferinde beni dışlıyor. Bu durum sinirimi bozuyor artık👿Lütfen yardim?

Meraba arkadaşlar.. Bazı sebeplerden dolayı okulumu değiştirmek durumunda kaldım. Hemen kendime bir arkadaş buldum çok iyi bir kız bir o kadarda güzel.. O yüzden sınıftaki kızların hepsi bununla arkadaş olmaya çalışıyor. Başta sınıftaki kızların beni sevdiklerini düşünmüştüm.. Ama farkettimki beni umursadiklari yok. Mesela tenefüste yanımıza geldiklerinde sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar. Hemen arkadaşımla konuşuyorlar. Mesela bu sabah okula geldigimde o arkadaşımla bizim sınıftan bir kızın yan yana oturduğunu gördüm. kız beni görünce hemen kalktı yanımdan geçerken günaydın dedim duyduğu halde umursamadan geçti. Bahsettiğim arkadaşımda artık benden sıkıldı galiba.. mesela yanımdan kalkıp diğer kızların yanına gidiyor falan. Nolur bana yardım edin :(( kendimi nasıl sevdirebilirim

Güncellemeler:
:(
Kızları da görseniz varya hepsi kezban diyeceğimiz tipler ama napalim okula yeni geldim ve hiç arkadaşım yok:((

0|0
810

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...