Yeni bir okula başladım. Sınıfımdaki kızlar her seferinde beni dışlıyor. Bu durum sinirimi bozuyor artık👿Lütfen yardim?

Meraba arkadaşlar.. Bazı sebeplerden dolayı okulumu değiştirmek durumunda kaldım. Hemen kendime bir arkadaş buldum çok iyi bir kız bir o kadarda güzel.. O yüzden sınıftaki kızların hepsi bununla arkadaş olmaya çalışıyor. Başta sınıftaki kızların beni sevdiklerini düşünmüştüm.. Ama farkettimki beni umursadiklari yok. Mesela tenefüste yanımıza geldiklerinde sanki ben yokmuşum gibi davranıyorlar. Hemen arkadaşımla konuşuyorlar. Mesela bu sabah okula geldigimde o arkadaşımla bizim sınıftan bir kızın yan yana oturduğunu gördüm. kız beni görünce hemen kalktı yanımdan geçerken günaydın dedim duyduğu halde umursamadan geçti. Bahsettiğim arkadaşımda artık benden sıkıldı galiba.. mesela yanımdan kalkıp diğer kızların yanına gidiyor falan. Nolur bana yardım edin :(( kendimi nasıl sevdirebilirim

Güncellemeler:
2ay :(
2ay Kızları da görseniz varya hepsi kezban diyeceğimiz tipler ama napalim okula yeni geldim ve hiç arkadaşım yok:((

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bahsettiğin kızlar güzel olanla arkadaş olmaya çalışıyorsa niyetleri kötü.
    Seni bu yüzden dışlamaları da o kızı kullanmak istedikleri anlamına geliyor.

Böyle kişilerle mesafeli olmaya çalış. Seni sevmeseler de olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normalde guzel kizlari sevmezler dislarlar ama burada tam tersi olmus 😂 kendini sevdirmeye cabalama sinifta baska takilabilecegin iyi bir kiz varsa sen de onun yanina git ha hic yoksa ve illaki sevdirmek istiyorsan kucuk begendigin yonlerini soyle ordan muhabbet ac

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kendini yamamaya çalışma boşver bu seni daha çok küçük düşürür kendi özgüvenini guclendir zamanla seni tanıdıkça seveceklerdir seni umursamayani sende umursama daha fazla küçük düşürme kendini onların karşısında haa bide erkeklere çok dikkat et onlar seni tanımak için öyle yapıyor

0|0
    0|0
  • Ergensin daha

0|0
    0|0
  • Hic bisey yapma bence

0|0
    0|0
  • Kendini sevdirmek için birşey yapmana gerek yok kardiş olduğun gibi davran sevmezlerse sevmesin küçük ergenler.

0|0
    0|0
  • Kaarşim millete kendini kanıtlamak veya sevdirmek zorunda değilsin başka sınıflarla takıl

0|0
    0|0
  • Benim hiç arkadaşım olmadı adam gibi yanlız takildim oh iyikide liseden kurtulmusum

0|0
    0|0
  • Hayırlısı de geç :D

0|0
    0|0
  • Bence kendini sevdirtmek için bir şey yapma seviyorlarsa böyle sevsinler seni.

0|0
    0|0
  • boşversene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dışlanmışsın sanırım bilmiyorum kendin olmalısın tabi seni başka birisi olduğun için seven biri olmamalı

0|0
    0|0
  • Sen soğukluğunu ve iyiliğini koru boşver sevirdirme onlar seni sevsin. Sakin ve iyi kalpli ol ne yaparsalar yapsınlar sakin olmaya calış.

1|0
    0|0
  • Umursama, baktın abartıyorlar, dalga geçiyorlar şikâyet et.

0|0
    0|0
  • Benim sınıfta hic kız arkadasım yok, gerek de yok 😂

0|0
    0|0
  • Ben de aynı durumdayım. Maalesef çok zor bir durum.

0|0
    0|0
  • Birazda erkeklerle arkadaşlık kurmaya dene. Millete kezban diyorsunda asıl kezban sensin. Milletin arasına girmeye çalışıyorsun. Dik yürü, özgüvenli ol, kimseye selam verme bırak sana selam versinler, herkese gülümseme

0|0
    0|0
    • 2ay

Yaşın küçük heralde beybisi.. Seni ciddiye almıyorum

• 2ay

Ünivertete bitirdim. Mühendisim. cahill köpeek kezbanın önde gideni

• Okullar açılalı üç 3 gün olmadı mı daha? Ne ara oldu bunlar?

0|0
    0|0
Yükleniyor...