Arkadaştan yana hiç şansım olmadı?

Ben küçüklüğümden beri en iyi arkadaş diye sandığım kişilere çok fazla güvendim ve onları çok önemsedim ama sonu hep hüsranla bitti. Genelde hep çok iyi niyetimden dolayı insanlar beni kullanıyor ve sonra dışlıyor. Şu aralar yine böyle bir durum içerisindeyim. 6. sınıftaki en iyi arkadaşım beni bir diğer yakın olduğum bir arkadaşımla sattı ve 2 yıldır ikisiyle de aynı sınıftayım. Şu an lise sondayım yanlış anlaşılma olmasın. Üçümüz de okulun lisesine devam ettik. Ve hep de sınıfımda onlardan başka takılabileceğim kimse olmuyor. Tabii ben 3. kişi olduğum için hep dışlanıyorum. Sadece onlar tarafından değil benim dönemimdeki diğer kızlar da beni takmıyor ve beni dışlıyorlar. Bu konuda ne yapmalıyım? Sizce beni satan kızla bu durumu konuşmalı mıyım? Ya diğerleri? Lütfen bana yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

0|1
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarınızi daha dikkatli seçmeye özen gösterin ve arkadaşlarınızın yanlış yaptığı ve düşüşündüğü durumlarda ilişkinizi kesin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen benimde şansım yok hepsini dövsem rahatlarmışım gibi geliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyleleriyle takılırdım bende hep yanlız kalmasın ye sırf yanımıza çağırırım tek kalan kişiyi sınıfta oda bizim gibi birisi orda tek durmasın diye bizim yanımıza çagırırdım hep kim olursa olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...