2023 de sizce ne olur niye önemli?

sizce cidden 2023te türkiye çok zengin bir ülkemi olucak? hep vaadedilen şeyler 2023 de gerçekmi olucak? yoksa herşeyin gerçekleri ortaya çıkıp iş işden geçmişmi olucak? ben pek iyi şeyler olucağı kanısında değilim benim tahminim 3 . dünya savaşı sizce?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Cumburbaşkanlık süresi ülkemizde 7 yıl ve tayyip de 2023 de cumhurbaşkanlık süresini doldurmuş olacak. Yani bu sebeplerden dolayı tayyip şu an o süre dolmadan başkanlık sistemi gibi platformları ülkemize getirmeyi amaçlıyor. Eğer başarırsa da 2023 den sonra da bir bakıma modern imparator gibi bir şey olacak. Benim fikrim bu.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yine bugünden farkı olmaz aynı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

• inan ki zerre umrumda değil

1|0
    0|0
  • hiçbişey olmuycak

0|0
    0|0
  • BiZi kendi içimizden yıkamazlarsa haritamız büyüyecek inşallah :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesele toprak kazanmak değil. Bak israile toprağı hatay kadar bişey ama türkiye ile askeri gücü eşit sayılır.

• 2ay

@AlicanAkar bizde çok geliştik kardeş televizyonda görünmeyen daha neler varmış neler allahım bize kötü gün göstermesin Suriye'ye girdik artık gelişeceğiz yavaş yavaş toprak olarak büyüyelim ki nükleer anlamda da büyüklük gelsin tüm savaşların tek bir amacı vardır kardeş o da rant yani toprak :)

• lozan antlaşması kalkacak daha ne olsum2

0|0
    0|0
  • 3. Dünya savaşı değilde Türkiye biraz daha güçlü olucak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...