Size bir kez yalan söylemiş bir insana tekrar güvenir miydiniz?

Asla kabullenemeyecegim şeylerden biri de yalandır ve eminim ki çoğumuz aynı fikirdeyizdir bu konuda. Ne kadar çok sevdiğimiz biri dahi olsa, o kişinin yalanını yakalamışsak (pembe yalanlar hariç) o güven yerle bir olur. Peki ya siz o kişiye tekrardan güvenip bir şans daha verir miydiniz?
Şarkı benden tüm insanlığa... (neden pc den emoji yapılmıyor ki? emojisiz hayat denizsiz Ankara gibi :/ )

0|1
35|43

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes diğerini yalancılıkla suçlayıp dışlar ama şunu da biliyoruz ki yalan söylemeyen bir insan yoktur. sadece yakalanan şansız insanar vardır. Siz hiç yalan söylemediniz mi yani.

1|0
    0|0
    • 2ay

tartışılır.

• 2ay

Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• güven tek kullanımlıktir. o andan itibaren -miş gibi yaparsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• her insan yalan atiyor onemli olan gozunun acik olmasi zenci arkadasim vardi yolda gordum adama diyom nerelerdesin ya sey 1 ayligina ispanyaya gitdim diyor 1 hafta sonra salonda konusuyoz bana diyo ehliyetsiz araba surdum ondan 1 ay hapisde yatdim sjsj

1|0
    0|0
  • Melik Gökçeğin Keçiören Metrosunu Bitirememesi Yalanıyla Yaşamaya Devam Ediyorum

1|0
    0|0
  • Sana birkere bile yalan söylememiş bir insan olabileceğini düşünüyosan
    Artık düşünme
    Çünkü ben olamayacağını söylüyorum
    Ve eğer ben diyosam doğrudur
    Çünkü ben asla yalan söylemem
    Dur la yine paradokslara yan bastık

1|0
    0|0
  • yalan söylemek alışkanlık halıne gelır bır kısım ınsanlarda , bıle bıle ınanmanın hıc bır açıklaması olamaz aptallıktan başka

1|0
    0|0
  • eğer yalanında haklı bir gerekçe bulursam ve onun normalde dürüst birisi olduğuna kanaat getirdiysem inanırdım tabi.

1|0
    0|0
  • Çok kişiyi sildim bu sebepten ve yine olsa gözümü kırpmadan yine silerim. Yalanla dolanla isim olmaz benim

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Hayır..
    Yalandan nefret ederim.. Affetmem..

1|0
    0|0
  • İster istemez guveniyosun

1|0
    0|0
  • Adla

1|0
    0|0
  • Ben yalan söylemem diyen kişi, bunu dediği anda yalan söylemiştir zaten. Büyük yalanlar hariç herkes yalan söyler bunu kabul etmek lazım.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • çok zor

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum ben kendime bile güvenmiyorum çoğu zaman

1|0
    0|0
  • Ben Nisan attim büyük yalanını yakaladım çünkü pembe yalanları saymıyorum bile unutma yuva kurmak istediğim kişi senden bir sey saklıyor sa ne kadar bir daha olmaz dese desin

1|0
    0|0
  • Guvenmiyorum ki zaten kimseye sorun yok

1|0
    0|0
  • uzun süre dikkatli davranırım davranış sürecini takip ederim

1|0
    0|0
  • Nasıl bir yalan ki bu?

1|0
    0|0
  • zor ya

1|0
    0|0
  • Aska güvnmem

1|0
    0|0
  • Bir daha küsmesem bile içimde bir kuşku kalır

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır , yalan siz konusu ise ben yokum arkadaş

2|0
    0|0
  • Artık yavaş yavaş bağları koparır, uzaklaşırım. :)

1|1
    0|0
  • Hayiiiiir

1|0
    0|0
  • ben bu hayatta kimseye güvenmem kardeş

1|0
    0|0
  • hayır yalancı yalancı kalır

1|0
    0|0
  • Hayır, ven kimseye yanlış yapmam ve bana yanlış yapanın bütün doğrularını silerim.

1|0
    0|0
  • guvenım sarsılır zaman alır guvenım

1|0
    0|0
  • güvenmemelisin hemde hiçbir yerde hiçbir insana

1|0
    0|1
    • 2ay

benim insanlara güvenme gibi bir zaafım yok :) sadece küçük bir tartışma konusudur, tesekkürler.

• Çok değer verdiğim biriyse kredisi olurdu affederdim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 34

• Ne yalan söylediğine bağlı. Çok büyük bir yalan söylemişse tabiki ciddi bir problem. Fakat bazı insanlar varki su gibi yalan söylüyor bu insanlarda büyük sorun.

İkisinin arasında kalanlar gerektiği zaman yalan soyleyenlerdir bunlarıda iki grupta toplayabiliriz. Gereksiz yalanlar , haklı nedenlere dayanan yalanlar.

Sonuç yalanı sevmem. Buna rağmen bende bazen yalan söylerim.

1|0
    0|0
  • Sen affettim desen bile içinde hep bir şüphe kalır. bir olay olduğu zaman acaba yine yalan mı söylüyor diye

1|0
    0|0
  • Çok zor

1|0
    0|0
  • 1 yıldır bir ilişkim var erkek arkadaşım her zaman benim yanımda oldu her hatamda alttan aldı sevgisini fazlasıyla hissettiriyo ortak bir instagram hesabımız var eski kız arkadaşı yeni hesap açıp bize istek atmış bende bilmiyodum ama hissetmiştim kabul etti fotoğraflarımızı görsün diye sonra engelledim daha sonra bu kızın eski hesabı bizim hesaptan engellenmiş sevgilim bana bunu söylemedi ilk açtığımızda yapmış ve üstüne bide inkar etti bide bir çok kızı engellemiş bunu yapmasında bişey yok ama inakar ediyo. bende fake hesap açıp kızı takip ettim kız sğrekli aşk acısı şeyler paylaşıyo ve biosunda 09092016 yazıyo neyin tarihi bilmiyorum dünde bişey paylaşmış bir whatsapp konuşması kız karşıdakine şunları yazmış ; sevseydin eğer benimlee ayrılır ayrılmaz başka bir kıza umut vermezdin onunla sarılmazdın başka bir kıza sarılışını hayal edemiyorum vs şeyler yazmış sizce sevgilime yazöış olabilir mi ben bu yazdıklarım olmadan önce ona koşulsuzca güveniyodum artık herşeyden şüphe ediyorum lütfen saçmalamadan düzgünce akıl verin

1|0
    0|0
    • 2ay

Kiyamam. yaa ben agladim :((((

• 2ay

Olabilir neden olmasin, hesaptan engellenmisse ki sen engellemedigine gore erk ark engellemis belli. Bunu arastir derim ki verilen tarih de cok yakin..

• güvenmem

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Söylemiş olduğu yalana ve neden söylediğine dair beni tatmin edici derecede bilgiye sahipsem ve bu kişinin dürüst bir insan olduğunu biliyorsam, neden olmasın? İnsanlar güvenmek için varlar, ben onlara güvenmemezlik etmeyi değil, onlar güvenilir olmayı öğrensinler.

1|0
    0|0
  • Herkese güvenmem güvendiysem ve pembe yalan değilse ki yalanın pembeside olmazda yani, güvenirdim ama tekrar güvenmem zaman alırdı 2. den sonra zaten güvenemem istesemde

1|0
    0|0
  • Hayır güvenmem

1|0
    0|0
  • iyiliğimi düşündüğü için yalan söylediyse ve pişman olmuş ya da yalan yüzünden herşey karıştıysa ve kendi gelip itiraf ediyorsa güvenirim

1|0
    0|0
  • çok sevdiğim olsa bıle affetmem guvenmem ona

1|0
    0|0
  • Zor olur

1|0
    0|0
  • şimdi şöyle bir nokta var; yalan söylenmez, söylettirilir. Yani bir noluyor bana demek lazım. Suçu -yani illa ki bir suçlu aricaksak- kendimizde arasak güzel olacak. Yakınımız bize yalan söylüyorsa muhtemelen bizde bir sorun vardır. En azından ihtimali düşünülmelidir!

1|0
    0|0
  • Yalan söylemeyene de güvenmem ben.

1|0
    0|0
  • Hayatın da hiç yalan söylemedim diyemezsin sende bile bu doğan varken başkasından nasıl saf derece de yalansızlık bekliyorsun

1|0
    0|0
  • Yalanın rengi olmuyor. O beyazlar pembe pembeler mor morlar siyaha dönüşüyor. Bu sefer her attığı adımda şüphe seni kemiriyor. Guvenilmemeli.

1|0
    0|0
  • Belki :D

1|0
    0|0
  • Güvenmem

1|0
    0|0
  • Güvenmem

1|0
    0|0
  • Hayır maalesef

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayir her sey yalanla baslar sen iyi yureginin hatrina sans verirsino sana salak yine beni affetti gozuyle bakar yapmayin boyle seyler

1|0
    0|0
  • Güvenirim öyle de bir salağım

1|0
    0|0
  • Güvenemem hayal kırıklığına uğradığım zaman birdaha kolay kolay kimseye güvenemiyorum

1|0
    0|0
  • Hayır bir kere yapan bidaha yapar

1|0
    0|0
  • hayır hayır ve hayır

1|0
    0|0
  • İnsanlara güvenmek mi ben kilitledigim kapıyı bile iki kere kontrol ediyorum güldürme beni

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • asla güvenmem

1|0
    0|0
  • Coook ama cook zor..

1|0
    0|0
  • asla güvenmem