Hayatımla oynadı :( ?

sevgilimle senelerdir çıkıyoruz onu cok seviyorum ve beni sürekli aldatıyor sürekli yalan söylüyor ama ben yine en fazla 3 gün trip atıyorum sonra sesini duyunca unutuyorum arkadaşlar ne yapacağım ben cidden bırakamıyorum kullanıyor beni ya :'( cidden arasa dayanamıyorum içime sıkıntı giriyor her türlü ağlıyorum ne yapacağım bir de benim sınav senem hiç ders çalışasım kalmıyor onun yaptıklarını düşündükçe :'( yardım edin ne yapabilirim cok kötüyüm

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çelişkidesin. Biraz kararlarını vermeyi dene. Tüm seçimleri ölçüp tartmak. Oldukça zor olsa gerek. Çok yufka yüreklisin sanırım. :P Seni kullanıyor, aldatıyor ve sessizsin ha? Sen çok safsın. Güçlü ol, bırak ayrıl. Ailene anlat. Çok çelişkidesin zamanla bu da tecrübe olarak sana yansıyacak. Anlıyorum seçimleri tartıp karar vermeye çalışıyorsun ama böyle olmaz. Seni hem aldatıyor hem yalan söylüyor, ve trip atıyorsun? Uzak durman lazımken sen trip atıyorsun. İşini görüp bırakmış seni işte. Resmen kullanılıyorsun. Bu saflığından vazgeç ve kararlarını vermeyi öğren. Çelişkide kalırsan çok sorun yaşarsın çünkü. Kendine iyi bak. :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin böyle olduğunu bildiği için zaten aldatıyo seni kendinden ödün vermişsin çocukta nasıl olsa beni bırakamıyo bu salak deyip herşeyi yapıyo üzüldüm.. Ne kadar sevsen de uzaklaş biraz kıymetin kalsın gururlu ol.

0|1
    0|0
    • 2ay

normalde böyle değilim ama cidden duygularıma esir oldum :'(

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerçekten kötü olmuş :/

0|0
    0|0
  • Ezik misin sen seni aldatan bir şerefsize boyun eğecek kadar?

0|0
    0|0
    • 2ay

evet :((

• 2ay

ezik değilim seviyorum 7 sene dile kolay cok emek verdim

• 2ay

İlk aldattığında ayrılsaydın ikinci kere Aldatabilirmiydi seni? acıyorum sana sürekli aldatılacaksın bu kafayla. Kimseye muhtaç değilsin sana değer verse seni sevse aldatmazdı.

• bana yazabilirsin

0|0
    0|0
  • kullaniyor ne demek?

0|0
    0|0
  • Sen affetmeye devam ettikçe oda yaptıklarına devam edecektir, bunu sakın unutma...

0|0
    0|0
    • 2ay

bırakamıyorum ama hem ben her şey güzel olsun istiyorum neden böyle yapıyor

• 2ay

Seni haketmediğinden...
      Kimi insan hep diğerlerine güvenir, hayatının merkezinde başkaları olur,
      Kimi insansa sadece kendini koyar dünyanın merkezine...
      O yüzden o rahatlıktan yana, kendi istediği gibi yaşamaktan yana, sense kendini ona adamaktan yanasın demekki... ama oda bunu bildiği için hep böyle yapacaktır, hep...

• Onurlu ol.

0|0
    0|0
  • malsın demekki

0|0
    0|0
  • Salakmısın ayrilsana daha neyi bekliyirsun birgün o sana tekmeyi vuracak merak etme sen yapmazsan o yapacak

0|0
    0|0
    • 2ay

bırakamıyorum sorun orda o kadar bağlandım ki :'(

• 2ay

Bırakma zaten o seni birakacak

• 2ay

ya :'(

• sen böyle devam edersen çiftetelli oynayacak hayatınla

0|0
    0|0
    • 2ay

neden ama ben kötü biri değilim ben bir şeyde yapmıyorum :'(

• 2ay

olm senin kötü olmaman insanların seni kullanmayacağı faydalanmayacağı anlamına gelmez. yolla gitsin o herifi

• 2ay

o da acı çeksin o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• Baya sıkıntılı bir durulmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...