Bazen kız arkadaşım olsun istiyorum ama DETAY?

- Bazen diyorum kız arkadaşım olsun , bazen hiç yanaşmak istemiyorum. Olsa bir dert şimdi; yağmur çamur demeden git buluş bir yerlerde. Gitsen bir dert gitmesen bir dert. Çok ekonomik anlamda zora sokacak beni zaten öğrenciyim. Ama bazen de arkadaşlarıma bakıyorum kafa dengi kızlar buluyorlar. Hep yazışıyorlar, haftada 1-2 sinema veya dışarı çıkıyorlar. Çok mu sıkılganım anlamıyorum. Boyumdan ötürü mü onu da bilemiyorum ki kısa boylularda da güzel hatunlar var. Nasıl olacak kafam çok karışık...

Güncellemeler:
2ay Kafamı ona mı yorayim sporuma mı bakayim yoksa okuluma mı konsantre olayim... ama bir yandan da istiyorum sanki

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Şıpsevdilik zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin hesap şu olmuş Alsam sıkılırım almasam sıkılırım ama bu gibi durumlarda en iyi şey sabretmek ve dogru kişiyi beklemek yani akışa bırakmak bu konularda çok acele etme sen okuluna bak egitimine bak o yaşa geldiginde o aşkı tadıcaksın allahın izniyle merak etme bişeye sabredmen hiç bişey yok bu hayatta :D

0|1
    0|0
  • Ben de maddi olarak çok rahat değildim ama gittiğimiz öğrenci kafesinde içtiğimiz şey belliydi. Çay kahve, yani birbirimizi anlıyorduk. Öyle biri vardır elbet senin de çevrende.

0|0
    0|0
Yükleniyor...