Ders seçimi konusunda karar veremedim acilen yardımcı olur musunuz?

yorum yapın durumu açıklıcam size bu çok acil

Güncellemeler:
2ay yardıma ihtiyacım olunca niye kimse gelmiyor
2ay acil!!

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Alabildiğn dersleri al. kredin kalmadığında seçmeli seçmesiz farketmez kalan ders kalır zaten kimse bir şey diyemez.

0|0
    0|0
    • 2ay

emin misiniz? üniversitemi değiştiricem bu sadece kaydımı var göstermek için sembolik bir seçim.
      Eğer asıl dersi seçersem içinde hiç seçmeli olmayacak bir sorun olmıcana emin misiniz?
      acaba seçmeliyi alıp asılı mı bıraksam garanti olması için

• 2ay

Universite değiştir farketmez. Seçmeli dersin üniversiteye özeldir.
      Aynı bölüm başka okula gitsen de farketmez, aldığın derslere bakmıyorlar, aldığın derslerden verdiklerine bakarlar, aynı ders ise içerik olarak o dersi geçtin sayarlar. Seçmeli derslerin önemli değildir eğer o okulda yok ise. Bak, istersen 1 ders al yine değişen bir şey olmayacak. Ama bu okuldan mezun olmak isterrsen o zaman seçmeli dersi vermek zorundasın. Sonuçta senin her yürlü açıkta dersin olmayacak mı? Bu seçmeli seçmesiz farketmryecek. Yani ne bu üniversite be de gideceğin üniversite sorun yapar. İkiside sorun yapmaz sana.

• 2ay

sadece kaydım sembolik olarak dursun değiştiricem inş orayı :)
      ben garantiye alıyorum şimdi önce geçen yılkileri sonra bu senekileri en sonada seçmeli dersi alıcam.1 tanede asıl dersim kalacak çok teşekkür ederim sizede kusura bakmayın uğraştırdım

En İyi Kız Görüşü

• Önce asıl dersleri hallet

0|0
    0|0
    • 2ay

asıl derslei alınca içinde hiç seçmeli olmayacak bana -biride seçmeli olmalıydı-deyip sorun çıkartırlar mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayirdir

0|0
    0|0
    • 2ay

geçen yıldan kalan derslerim var önce onları seçtim sonrada bu senenin derslerini.
      Bu başta seçtiklerimin arasında hiç seçmeli ders yok.
      Bu seneye ait 2 ders kalıyor sona kredim yetmediği için sadece birini alabiliyorum. Biri asıl ders diğeride seçmeli ders.
      Asıl olanı seçicem ama bana - biride seçmeli olmalıydı deyip sorun çıkartsınlar istemiyorum-
      seçmeli 2 dersimiz var ve en fazla birini seçin yazılmış, kesin seçin denmemiş.
      Hangisini seçiyim şimdi? bu ders kaydı sadece okuldaki kaydımın devam etmesi için gerekli inş bu sene sınava girip başka üniye geçicem yani sembolik bir ders seçimi olacak. Düzeltme imkanı olmuyor bu sebeple ne yapıyım

• 2ay

45 e tamamladım ama 1 tane geçen seneden 1 tanede bu yıldan ders alamıyorum şimdi sorun olur mu?

• 2ay

45 e tamamlandıysa sıkntı olmaz

• sorun nedir

0|0
    0|0
    • 2ay

geçen yıldan kalan derslerim var. Önce geçen yılınkileri sonrada bu seneninkileri seçtim.
      Bu seneden 2 dersim açıkta kalıyor. Biri temel ders diğeri seçmeli ders.
      Temel dersi seçersem bu seneden aldığım derslerin arasında hiç seçmeli olmayacak. Bana -biride seçmeli olmalıydı diye sorun çıkartsınlar- istemiyorum.
      Seçmeli zaten 2 tane ders var ve en fazla birini seçin yazmışlar ama mutlaka seçin dememişler. Ne yapıyım?
      asıl dersi mi alıcam seçmeliyi mi

• 2ay

bence temeli al, öğrenci işlerine de sor ama seçmeli almazsam bir şey olur mu diye

• 2ay

ben üniversite sınavına tekrar giricem yani bu ders kaydı sadece göstermelik oluyor, okulada gitmicem maksat kaydım dursun hepsi bu.
      O zaman seçmeliyi alıyım, asıl kalsın böylece aklım kalmamış olur

Yükleniyor...