Düğün arefesindeki sorunlar?

Ekimde düğünüm var nasip olursa smdi size bırkaç bısey anlatıp sorumu soracağım.
Kayınvalidem dediğim dedik bir insandır severim kendisini Allaha şükür.
Kayınpederim ise hıc yokmus gibidir.
Nişan zamanı konusurken şöyle olaylar geçti.
Nişan kız tarafına ait hiçbir seye karısmayız ne elbisem ne kuaförüm vs yokmus.
Neyse ki hallettık onu.
Ev mevzusu açıldı ev alıcaz dediler düğüne kalmıs bır ay hala ev yok ortalıkta alacaz alacaz dıye gecındıler bu hafta alamıyoruz dediler. Hadı onada eyvallah dedim.
Kiraladık bir daire. Sonra takılara geldi mevzu.
Dediler ki takıyı ellemeyız evlenenlere verırız bız dediler. İyi tamam dedik.
Şimdi gelmısler takılarla alınan esyaların borçlarını kapatacaklarmış vermiceklermiş.
Sorun şu ki bana onu bunu yapıp yapmamaları umrumda değil sinek küçük mide bulandırır derler ya o hesap işte basta herseyı onaylayıp şimdi yok demeleri midemi bulandırıyor.
Eşim ise kımse kırılmasın cart curt havasında aman ona tamam dıyelım buna tamam dıyelım dıyor sürekli sadece kavuşalım yeter dıyor o zaten daha sınırımı bozuyor.
Haksız mıyım ne düşünmeliyim?

1|1
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçç kızımm kaççç, herşey yalan böyle olmaz , önce ne konuşulduysa o olur , hadi bir tane sözünü yerine getiremez eyvallah insanlık hali ama baştan aşağıda olmaz ki böyle, erkek nişanda kızın bütün masraflarını karşılar, ben nişanlımın kıyafetinide aldım kuaför parasınıda verdim , nişan tepsisini unutmuşlar onu bile gittim aldım lafı bile olmaz , çok ayıp yaptıkları, resmen size yükleniyolar

0|0
    0|0
    • 2ay

onları yaptılar, yaptılarda bız söyledıkte yaptılar işte.
      eşim bizde öyle şey yok falan demıstı bende bızde var dedım varsa halledelim ozaman dedı aldılar yaptılar hepsını. Sadece bana söylenenlerin Şu an olmaması moralımı bozuyor.
      Ne düşüneceğimide bilmiyorum cidden.

• 2ay

hmm hayırlısı olsun yorumun için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten uğraştırmışlar. ilerde çok sorun cıkarırlar allah yardımcın olsun şimdiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ilerde daha sikinti cekersin benden soylemesi. ailesi bisey alip kocana odetirler kredi cek falan derler.

0|0
    0|0
    • 2ay

kredi gibi bı sorunumuz yok çekemıyoruz ikimizde bankalardan veto yedık :D
      Bilmiyorum çekicem gibi duruyor bende bıraz sessız bır tıpım o yuzden boyle oluyor sanırım.

• 2ay

Kendini ne esine ne ailesine ezdirme

• çok işin var senin, ev almadan evlenme.

0|0
    0|0
    • 2ay

alamıyor ne dıyım şimdi nasıl alsınlar

• 2ay

mutlu ol, hem de çok mutlu ol. sokağa çıktığımda yüzü gülen insanlar beni de mutlu eder. ama hayatın gerçekleri de var.

• 2ay

işte ınsan bazı gerceklerı görmek istemıyor. Kahrolası hayat!

• Esin olcak kisi hakli sende ne takmissin ya evlen gec allahalla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın. Müstakbel ailen pinti ve kaypak tiplermiş geçmiş olsun, kocan da böyle mıy mıy ise eğer afedersin ama b. ku yedin yani

0|0
    0|0
  • Bu iş böyle gider ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...