İnsan gibi muamele görmek, daha yaşanılabilir bir ülkede yaşamak ister miydiniz, özellikle kadınlara soruyorum?

İnsan gibi muamele görmek, daha yaşanılabilir bir ülkede yaşamak ister miydiniz, özellikle kadınlara soruyorum?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• valla bu konuda iş kadınlara düşüyüor. Hala eski kafalı kadınlar erkek aldattığında '' erkek adam yapar'' düşüncesi hakim iken
    erkek çocuğuna sünnet ''düğünü'' yapılırken bu aşılması zor durum.. Erkeğe fazla gereksiz değerler , ögüven yüklneiyor. Bu yüzden kaba saba insanlar ortaya çıkıyor.
    Erkek döver erkek sever gibi düşünceler yok olmalı.

1|0
    0|0
    • 2ay

O ortamın oluşması için önce bazı kişilerin kadın gibi davranması lazım, öyle varlıklar görüyorum ki, sanki içinde bir erkek yaşıyor ama kadın görünümünde. Kocasıymış dövme hakkı varmış, kadın kocasını elinde tutmalıymış, aldatırsa kadın suçluymuş vs. gibi kreşteki çocuk zekasına bile sahip olamayan haysiyetsizler görüyorum, üzücü bir durum, tabii dinden de kaynaklanıyor bu. İnkar edilemez.

• 2ay

Katılıyorum. Düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler.

• 2ay

sende Sağ ol.

En İyi Kız Görüşü

• Aynen kanka italyaya goc etmek istiyorm 😍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsan gibi muamele görülen ülkeye gitsek insanlardan nefret edenlerin içine düşeriz.

1|0
    0|0
  • Yolunu bulsam bir dakika durmam buralarda.. Demokraside aşmış, her sistemi düzenli ve oturmuş bir ülkede yaşamayı çok isterdim. İskandinav ülkeleri ya da Kanada önceliklerim..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• isterdik

1|0
    0|0
Yükleniyor...