İlişkilerim kısa sürüyor, sevilmiyorum?

19 yaşındayım 4 senedir 15 sevgilim oldu en uzunu 3 ay en kısası 2 gün ortalama olarak 1 ay sürüyor. İlişki yürütemiyorum, sevilmiyorum sebebi ne? Ve nasıl düzeltirim?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok sıkılgan ve agresif birimisin veya ciddiyetsiz

0|0
    0|1
    • 2ay

Sıkılganlık ve agresiflik var ama az. Sürekli sevgilimle olup, konu bulamayıp sıkılacağıma arkadaşlarımla takılırım daha esnek olurum deyip çıkmak istemiyorum

• 2ay

Ayrilman normal o zaman

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 gün nasıl oluyor merak ettim

0|1
    0|0
    • 2ay

kızı sevmiyordum, kırılmaması için biraz zaman geçsin ayrılır benden sıkılır diye düşündüm, sonra bizi kuzenimle gördü sevgilim sandı saçma sapan triplere girdi bende ayrıldım

• 2ay

ama sevilmiyorum da, benim beğendiğim beni beğenmiyor, beni beğeni de ben beğenmiyorum

• 2ay

Standartlari az aşağıya çek o zaman dostum :) beğenmediklerinide salla gitsin . illaki senin sevdigin ve ve seni seven birisini bulursun daha çok gençsin.

• Hızlı giden atın poku seyrek düsermis yavaşş ol

0|1
    0|0
    • 2ay

yavaşlıktan kastın, araştırıp iyice tanıyıp öyle çıkmaya mı başla diyorsun

• 2ay

Cok hızlı gidersen karsındaki kisi bunu anlar
      Kisinin en büyük aptallıgı falso vermem demesidir
      Herkes birilerini bulabilir fakat birbirini bulmak cok az insana nasip olur seni sen yapabilecek bir kisi olursa istedigin ancak olusur renkleriniz uymalı renk degistormeye calısma bu anlasılır

Yükleniyor...