Abimle ablamın sevgilisi bir birleriyle çok fena tartıştı napıcam bilmiyorum?

Abim uzun zamamdır işsiz bu durum annemin ve ablamın canını çok sıkıyor dün ablam ve arkadaşı bize geldiler annem ve ablam yine abime yüklendiler iş mevzuna ablamın erkek arkadaşıda sert laflar etti abime annemin yanında bir şey diyemedi ama yalnız kaldıklarında abim çok fena saydırdı tehdit etti bu eve bir daha gelirsen çok fena olur dedi ablam çocukla ciddi düşünüyor işler arap saçına döndü napcam bilmiyorum?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık abine destek olacagına milletin kucagına ittirmeyin... Ablan büyük eşşeklik etmiş...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ablanın sevgilisi biraz hadsiz davranmış, abinin tepkisi anlıktır muhtemelen ama ablanın sevgilisinin hadsizliği kalıcı belli ki. Senin yapacağın bir şey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende cok merak ettim brezilya dizisi gibi yeni gelismeleri hep bizimle paylas

0|0
    0|0
  • ayrılın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence Abi'n haklı yani, kendi evinde bir başkasından azar yemesi çok saçma. Iyi yapmış bence.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet haklı ama bunu anneme ve ablama nasıl anlatcaz bilmiyorum evde tam fırtına öncesi sesizlik var yaşanan tartışmayı ablam kesin duymuştur akşama bakalım neler olacak

• 2ay

Ablanın da abinin yanında olması lazım. Ne olursa olsun bir yabancı sizin evinize gelip abine laf edemez yani. Akşam kolay gelsin o zaman

Yükleniyor...