Aile içi şiddete maruz kalan varmı?

Biz 6 kardeşiz en küçükleri benim, küçüklüğümde büyüyene kadar aile içi fiziksel şiddete maruz kaldım. Büyüdükten sonra fiziksel şiddet yerini psikolojik şiddette bıraktı. Ben okuduğum için abilerim beni hazmedemiyor. Babam kim çalışıp eve para getiriyorsa en çok ona sevgi besliyor. Adalet anlayışı sıfır. Abilerimde beni gözden düşürmek için arkamdan yalan yanlış iftiralarla babamı dolduruyor ve babam bana değil onlara inanıyor herseferinde. Hiç bir ortam ve durumda sen haklısın demedi. 3 sene önce İstanbul'a taşındım hem okuyup hem çalışıyorum tek başımayım. Ailede Annem haricinde kimseyle konuşmuyorum, diğer herkesi engelledim. Sizce hiç birşey olmamış gibi onlarla görüşmelimiyim yoksa uzak durmakta faydamı var? Nede olsa ailedir diyebileceğim hiç bir iyi şeyleri olmadı bana karşı. Affetsem yine aynı kaldıkları yerden devam edecekler eminim.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bil kötü niyetlerini ama konuş samimi olma derim kendi hayatını kendin kurtar buda senin şanssızlığın işte ne yapacan

0|0
    0|0
    • O dediğini yapmama rağmen söylediklerimi çarpıtıp yine benim arkamdan kuyumu kazdılar.

• Hiç anlatmıyorsunki ya. Hep ben anlattım

• Benim anlatacak bişeyim yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yerinde olsam cok calısır mücadele eder zirveye otururum hepsini pisman ederdim

1|2
    0|0
  • Kim kalmamıştırki herkes bir anne terliğini yemiştir.

0|0
    0|0
    • Annem küçükken babama kızıp döverdi ama hiç bir zaman ona karşı tavrım olmadı olamazda. Benim sorunum diğerleriyle.

Yükleniyor...