Danimarka Polisi'nin kask olmadan bisiklet kullananlara verdiği inanılmaz cezayı gördünüz mü?

4|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• aslında duyarlı bir davranış
    düşünceli ve kibar bir durum
    bizde bisikleti bırak motorsiklet kullanırken bile kask takan yok
    hele bizim bölgelerde

1|1
    0|0
    • 2ay

O tür araçları kullanmıyorum ama kask takmadığında ortaya koyduğun, hayatın!

Kızlar Ne Diyor 8

• Güzel beğendim. Yurt dışında yaşamaya başladığım ilk dönemlerde kontrol için bir polis geldi. İzin günümdü. Neyse seslendiler odamdan aşağı indim. Merdivenin başında polisi gördüm 5 saniye falan baktım. Sonra yanına gidip kimliğimi verdim. Ben hayatımda böyle polis görmedim. Gel otur şöyle , iki bira içelim , sohbet ederiz havası vardı. Böyle üstünde üniforma var ama adam kendinden geçmiş sanki. Aldı kimlik kartimı önlü, arkalı baktı. Ağzında bir de sakız cak cak. Öyle rahattıki anlatamam :D
    Bugün görsem bugün tanırım hafizamda o kadar yeri var.

1|1
    0|0
  • videodaki polisler tontiş dede değil de genç seksi olanlardan olsaydı daha iyiydi sanki.
    img.acunn.com/.../...)_140844492955f2dcf60dc50.jpg

1|1
    0|1
  • Evet bu videoyu izlemiştim, ve çok başarılı ve yararlı bir uygulama olduğunu düşünüyorum.
    Danimarka'lıların da çok medeni ve ileri fikirli olduklarını. :))

0|1
    0|0
    • 2ay

Yaşanası ülkelerin başında geliyorlar ülke olarak.

• 2ay

Bunun haricinde de, insanlar genel olarak mutlu gözüküyorlar. Sakin ve rahat bir duruşları var.

• 2ay

Evet mutlu, huzurlu, pozitif toplumlar. Fark ediliyor dışarıdan rahatlıkla.

• Yaşanası diyarlardan biri işte! Tiplerinden bile belli;polis arkadaşlar bir o kadar sakin, vakur, kibar, iyi niyetli...

1|1
    0|0
    • 2ay

En yakın zamanda gezmek istediğim ülkelerin başında geliyor, bakalım nasip kısmet!

• Danimarka toplumu ve polisi adına güzel bir PR çalışması. Ama maksadına ulaşmış mı ulaşmış, fiyatı ucuz olmayan kaskı hediye etmişler mi etmişler, rütbe sahibi bile olsan vatandaşa yaklaşımın içten ve alçakgönüllü mü;evet.. Daha ne?

1|1
    0|0
  • Guzel bir ceza yontemi 👍👍

1|1
    0|0
  • Ne güzel

1|1
    0|0
  • Lan bana da sarilin 😢

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• ne kadar güzel insanlar ülkeler var biz fesatlık çoğrafyasında sıkışıp kaldık

2|1
    0|0
    • 2ay

Böyle şeyleri izledikçe, okudukça mutsuzluğum bir kat daha artıyor benim :/

• Bizim sağcıların kendilerince hep aşağıladığı avrupa medeniyeti böyle bir şey. İnsan olmak bu kadar kolay bişey işte. Neden zorlanıyorlar acaba bazıları?

1|1
    0|0
    • 2ay

Kendini değerli hissetmek güzel bir şey olsa gerek.

• 2ay

Validemin bir lafı vardı "sen kendini methetme başkası seni methetsin" Bizim elemanlar bayiliyorlar kendileri çalıp kendileri oynamaya. Edirneden sonra dünyada sevilmeme konusunda ingilizlerle yarışan bir millet olduk.

• Bir daha bisiklet ile Danimarka'ya gidersem öpsünler beni :)

1|1
    0|0
  • Biraz agir bir ceza olmus yaa sanki.

1|1
    0|0
    • 2ay

Özeniyor insan değil mi?

• 2ay

Halbuki biz "Gel l*n buraya, ya vatan haini" diyen duzeyli, kulturlu ve insana kiymet veren polislere alisigiz.

• Reklam olmuş.

0|1
    0|0
  • Bizim insanımız beleş kask alıp satmak için elinde olanı kafasına takmadan çıkar

1|1
    0|1
  • Ahahahaha kadınlara vermiyorlar :D

0|1
    0|0
  • Biride bana sarılsaydı hiç fena olmazdı 😢

1|1
    0|0
    • 2ay

Bana kask hediye etmeleri yeterli :) Gerçi bisikletim yok ama... Kaskı veren Allah bisikleti de verir!

• 2ay

Bisikleti ben hedaye edem saa 😂😂😂

• 2ay

Sağol ağa :) Hediya almış kadar oldum!

• türkiyede önünü kaldırarak sür no problem

0|1
    0|0
  • Müslüman olanada aynı sıcaklıkla yaklaşıyorlarmı merak ettim.

0|1
    0|0
  • Vidyo bittikten sonraki vidyoyu yayımlasaydın:)

0|1
    0|0
  • en güzeli

0|1
    0|0
Yükleniyor...