Okulda çok yalnızım😭?

Merhabalar. Ben okulda çok yalnızım, eski sınıfımdada böyle olmuştu, sırf böyle olmasın diye biriyle arkadaştım, o da beni sattı. Şimdi sınıflar karma oldu, ders iyi çünkü sınıftakilerle (eski sınıftan veya servisten) konuşuyorum, her şey iyi. Zil çalıyor herkes kendi arkadaşlarının yanına gidiyor, sınıfta yapayanlız kalıyorum. Bu derslerimide etkiliyor tabiki. Teneffüste gelip arkadaşlarını soruyorlar, herkes gidiyor ben gene yalnızım. Bunun için sürekli ağlıyorum. Sınıfta bir kız vardı o da benim gibidir diye konuşmaya çalıştım naber tanışalım mı gibisinden, kız bana biraz soğuk geldi, Derste konuştıklarımda tenefüste kendi arkadaşlarıyla gidiyorlar, gidemiyotum onlarla yani. Düşünün müdür odasına bile yanlızım diye gidesim gelmedi. Özgüvenliyim (ego yok) iyi biriyim, espiriliyim ve doğalım. Yani kötü özellğim yok (en azından yalnız bırakılacak kadar. Temizim yani pis değilim (ter kokusu, tüy) öyle bir şey de yok sizce ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• benim kız versiyonuma benziyorsun ben yalnızlığa alışmayı o zorlu dönemlerde öğrenmiştim ne diyebilirim ki Allah seni yalnız bırakanları ıslah etsin...

0|0
    0|0
    • 2ay

gerçekten zor😔görüşğn için teşekkürler💁

En İyi Kız Görüşü

• Onlar hep öyle başlıyor yok diğer arkadaşlarını görmeye gidiyorlar falan bir süre sonra onlar yalnız kalacak seninle konuşmak isteyecekler. Sen de ulaşılmaz gozuk pek muhatap olma eline kitap al onunla uğraşıyormuş gibi davran zeki ol. Salla merak etme yalnız kalmak en güzeli sen ezik falan değilsin onlar salak senin değerini anlayacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• salla gitsin🙋

0|0
    0|0
    • 2ay

uğraşıyorum ama olmuyor yani bayağı koyuyor sen sınıftayken herkesin dostlarıyla olması

• 2ay

sen yapmacık degilsin icinden geldigin gibi davranyosun aslında dogru olanı yapyosun😇

• 2ay

ama çok üzülüyorum nrden böyle ki

• Erkek arkadaşındamı yok

0|0
    0|0
    • 2ay

okuldan değil

• 2ay

sevgili açısından değil dostum yok brnim

• 2ay

Anladım yani herkes kendini beğenmiş gibi bisey o zaman

Kızlar Ne Diyor 2