Üniversiteye alışamamak?

Tamam yeni başlamış olabilirim ama kimseyi tanımıyorum resmen kaldığım yerde de sadece bir oda arkadaşım var. Sınıfımda ise herkes derse girip cıkıyor. Ne yapıcam ben feci sıkıldım. Normalde cok sosyal biriyimdir ama biri gelip benimle konuşmadan konusamam, girişken değilim. Var mı böyle benim gibi alışamayan? Sonra düzelir mi ki? Zaten panik atağım var üzerine bir de depresyona girermişim gibi geliyor. Tavsiyesi olan var mı?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dur bakalim daha neler olur

1|0
    0|0
    • 2ay

Iletişimim sıfır insanlarla. Nasıl bir sey olabilir ki bilemiyorum cidden.

• 2ay

Umarım öyle olur, cevap için çok teşekkürler

• 2ay

Rica ederim. oluyor sen istemesende

Erkekler Ne Diyor 4

• tahtaya seni işaret eden bir şey bırak. adamlar aranıyor heralde deyip yanaşırlar. kızlar saçını başını yolar mı artık orasını bilemem

0|0
    1|0
  • Zaman'la olur merak etme...

1|0
    0|0
  • Panik atağin varsa depresyona da hazirlikli ol zaten gelebilir yani.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne kadar da pozitif bir yorum. Panik bozukluğu olanlarda illa ki depresyon olacak diye bir durum yok.

• 2ay

Ben de 10 yıldır 2-3 dönem panik atak yaşamamıs biri olarak biliyorum ki söylediğin saçmalık. Cevap vermeye tenezzül etmem bile komik. Her üniversite sınavına giren ilk bine girecek demek gibi komik bir şey. Belirli şartlar sağlandığında ve belirli yaşam tarzı, karakter, düşünce tarzına sahip olanlar farklı psikolojik hastalıklara sahip oluyor. Panik atak hastasında bunun yüzdesi biraz fazla olabilir ama yine de yüksek değildir, kapasitesi vardır sonuçta. Psikoloji öğrencisiyim, birkaç seneye sonra bu şekilde fikrini dayatmaya çalışsaydın epey gülerdim sanırım. Cahilsen cahilliğini bilip diretmemelisin. Insanları yanlış bilgilendirebilirsin.

• 2ay

çok boş konuşuyorsun cahil sensin çünkü :)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Alisirsin zamanla.

0|0
    0|0
  • 3 gün oldu daha okul açılalı az sabret alışırsın. Herkes yeni geldi yavaş yavaş arkadaşlık kuracaksınız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle de gruplaşmalar çoktan başlamış yurtta apartta kalanlar için, herkes de derse girip çıkıyor yalnızca

• 2ay

İlk başlarda olacak böyle şeyler. Sorun etme bunları.

• Hango uni

0|0
    0|0
Yükleniyor...